Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Müller zsidó név? :D

A Müller zsidó név? :D

Figyelt kérdés
Ez komoly kérdés, manapság a a menyasszonynak is lehet töke:P:D
2010. márc. 2. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Német,ugyanaz mint a magyar Molnár.(tevékenységből eredő családnév) Kovács,Halász,Szakács stb.
2010. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Asszem, az antiszemitizmus is tiltva van a fórumon. Gondolom, nem jóindulattal kérdezed. Mivel manapság általában az emberek nincsenek jóindulattal a zsidók iránt.

Válasz: nem mindegy?

Komolyra fordítva a szót: ebből nem tudhatod. Német név. Németországban pedig laknak zsidók is és németek is. Ennyi

2010. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a zsidóknak azért van német nevük mert valamikor 16-17 sz-ban olyan törvényt hoztak hogy a zsidóknak legyen rendes nevük ezért legtöbben felvettek német nevet és kész . ha jól tudom ez igy történt , ha rosszul ird le az igazat .
2010. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért tettem volna fel rosszindulattal? Engem csak érdekel. Az apukám Müller, és érdekel, hogy zsidó-e, mivel mondták már rám is hogy zsidó vagyok, és így..
2010. márc. 3. 15:02
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor csinálj családfakutatást és kiderül. Névből nem lehet megmondani.
2010. márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De az nehézkes, mert a dédmamám ebben a könyven pl Müller Wolfné, és ez nem tudom mit jelent. A farkas egyébként sem női név, meg keresztnévként sem hallottam még hogy Nagy Wolf:D:D
2010. márc. 9. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés... Inkább nézd meg az orrod és a füled méreteit.:D (Kivételesen antiszemitizmus nélkül. a kínaiaknak meg a szemük ferde...)
2010. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én mónáá' vok :Í

de nem náci xD

2010. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jól van örülünk! Remélem siekrül kiderítenem, mert fontos, emg azért azt is jó lenne tudni a dédim miért Wolf, lehet vérfarkas?XDXD
2010. márc. 9. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:

hát, az könnyen lehet :D

nem rokona laurent wolf?? :O XD

2010. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!