Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem lehet a szekrényen...

Szjg4ever kérdése:

Miért nem lehet a szekrényen keresztül eljutni Narniába?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyanokat h nm vagyok komplet. thx

2015. márc. 17. 18:50
 1/9 anonim válasza:
Azért mert nem egy filmben vagy..:D
2015. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azért is!! NEM VAGY KOMPLET!
2015. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hááát nekem sikerült. de ne kérdezd hogy!!!
2015. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megértelek én is próbáltam egynéhányszor amikor dühös voltam a világra. de amikor alaposabban elolvastam a narnia krónikái a varázsló unokaöccsét erre a következtetésre jutottam:


csak olyan szekényen lehet átjuni narniába, amelynek a faanyaga narniábol származik.tehát ha át akarsz jutni narniába akkor először el kell menned narniába, onnan ki kell vágnod egy fát, vissza kell menned ide, készíts a fából egy szekrényt és már narniában is vagy! ilyen egyszerű :D !


további részletekért olvasd el a narnia krónikái a varázsló unokaöccse. narnia keletkezéséről szól.

2015. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó!!! XD DE Hogy vannak a részletek! Erdekelne! Megirod?
2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
khm...khm... a részleteken azt értem hogy hogyan készült az a jól ismert szekrény, és hogy a kérdező tudja követni a példáját. leíni pedig nem fogom mert túl hosszú.
2015. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor fotózd le a kkönyv lapjait és küld eel!! Okán nagy kérés? Léccci no *.*
2015. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor inkább leiróm:


eccör vótt hun nem vót (csak tatár), vót eccör kít kisgyerök. az egyiket drigoynak a másikat pollynak hívták. nagyon jó barátok (testvérek) voltak. a tudós nagybátyjukkal laktak mert a szüleik elutaztak am.-ba egy évre. egy nap drigoy fölmet a nagybátyjához aki éppen kísérletezett. egy gyűrűvel hozzáért egy tengerimalachoz, és a rágcsáló eltünt. digoy nagyon megijedt, és vitatkozi kezdett a nagybátyjával. ekkor betoppant polly, és ezt mondta:

jaj de szép gyűrű! felpróbálhatom?? *_*

mielőtt bárki bármit tehetett volna polly hozzáért a gyűrűhöz. rögtön eltűnt. drigoy utánament hogy megmentse.

egy hatalmas erdőben találták magukat. a világok átjárójában.

(...)

(narniába utaztak, izgalmas kalandajik voltak aslannal, jadissel, és sok más élőlénnyel, és közben megtalálják az örök élet fáját)

még narniában pollyi leszedett az élet fájábol egy almát. megtartotta, és elültette amikor hazamentek. a gyűrűt elásta jó mélyre. az évek múltán kinőtt a fa, de mivel nem narniában volt, hanem a mi romlott világunkban, nem volt varázsereje. sok sok évig állt a fa. végül drigoy (aki megöregedett, és ő volt az a tudós aki az oroszlán a boszorkány és a RUHASZEKRÉNYben szerepelt) kivágta, és egy szekrényt faragott belőle.


íme ez a szekrény története. ha meg akarod találni a gyűrűt hogy eljuss a világok átjárójába, és onnan narniába, akkor utazz londonba a 12.kerületbe, és keress egy ósdi házat, rengeteg ablakkal és lándzsa alakú kerítéssel. ott a kertben egy jó régi korhas tuskó mellett megtalálod. sok szerencsét!

2015. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jé észt én is olvastam csak....... A 2. bekezdés nem volt ott,de azér köszönöm szépen(a nyáron készülünk Londonba) majd megkerese az a fát készítek szekrényt osz szedem a belépőt XD. Majd jöhettek megnézni Narniát 3millió euróért.
2015. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!