A Marson észlelt rejtélyes köd arra utal, hogy magas szinten fejlett faj él a Marson?
Nos egy bizarr jelenség rávilágít arra az ufológusok által régóta említett jelenségre, mely szerint a Marson van élet jelenleg is. Az ott élők, nem akarják, hogy amikor felszínre jönnek és tevékenységeik folytán láthatóak, azt mi a Földről lássuk, ezért elmosódásnak ható hologrammot vetítenek a Marsi égboltra, hogy mi légköri jelenségnek véljük, azaz porfelhőnek vagy aurórának, mely megszokott jelenség a Marson, azonban fontos hangsúlyozni, hogy nem minden légköri rétegben van jelen !
Eddig mivel a technika nem tette lehetővé annak kiderítését, a légkör mely részében keletkezett a Marsi anomália, így könnyű volt a tudósoknak ráfogni bármit, hogy porfelhő, de most hogy fejlettebb az érzékelőrendszereink és analizálni tudjuk pontosan hol keletkeznek a jelenségek, bizony bajban vannak a tudósok, mert kiderült, hogy az anomália, bizony nem lehetett porfelhő vagy más természetes légköri jelenség. Akkor viszont az ufológus kutatóknak van igazuk, miszerint a Marson élő gyíkemberek (úgy tudjuk olyanok élnek ott) hologrammot hoztak létre a felszínen, annak megakadályozására, hogy lássuk mit csinálnak ott?
Amatőr csillagászok egy több mint ezer kilométeres felhőszerű foltot észleltek a Marson 2012-ben, ami kétszer jelent meg, mielőtt végleg eltűnt volna. Most kutatók is elemezték a képeket, és a Nature tudományos lapban arról írtak, hogy talán egy felhő, vagy egy szokatlanul nagy és fényes auróra látható a felvételeken. Csupán azt nem tudják, hogy a jelenség miként jöhetett létre a marsi légkör fölső rétegeiben.
A méretes, fényes köd tíz napig volt látható, és egy hónappal később megint felbukkant, ugyanennyi ideig. Egy nemzetközi tudóscsoport megerősítette az amatőr csillagászok felfedezését, magyarázatot viszont nem adott rá.
A Marson is láttunk már felhőket, de csak 100 kilométeres magasságig, ez a folt pedig legalább 200 kilométer magasan volt, ahol már túlságosan ritka a légkör a felhők kialakulásához – mondta Antonio Garcia Munoz, az Európai Űrhivatal bolygókutató munkatársa. Az végképp meglepő, hogy összesen húsz napon át látható volt a ködfolt.
A másik magyarázat az, hogy a sarki fény marsi át sikerült lefotózni. Ebben a régióban láttak már aurórákat, de messze nem ilyen fényeset. Garcia Munoz szerint a folt ezerszer erősebb, mint bármely eddig észlelt sarki fény, és nehezen hihető, hogy a Marson ilyen fényes auróra jöhet létre. Bármelyik elmélet is helyes, Garcia Munoz szerint az azt jelentené, hogy most rosszul ismerjük a Mars légkörét. [link]
az ufológus kutatóknak van igazuk, miszerint a Marson élő gyíkemberek (úgy tudjuk olyanok élnek ott) hologrammot hoztak létre a felszínen, annak megakadályozására, hogy lássuk mit csinálnak ott?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!