Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tükör megfordítja jobb és...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

A tükör megfordítja jobb és bal oldalt (jobb kezet balnak látsz), de a fent-lent irányt nem fordítja meg (a fejed nem a lábfejed). Honnan tudja a tükör, hogy merre van a függőleges?

Figyelt kérdés
Ha elfordítod a tükröt, akkor is rájön, hogy mit kell tennie. A vízszintes bal-jobbot forgatja, a függőt nem.
2010. febr. 14. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A kérdés alapból rossz. Jobb kezet balnak látsz? Hát nem tudom, ha én belenézek a tükörbe a jobb kezem ugyanúgy a jobboldalon marad.
2010. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagy az Isten állatkertje! A tükör nem forgat, csak azt a képet mutatja rólad, amit bárki más is lát ha téged néz. Ne a tükröt nézd, hanem egy személyt, te is fordítva látod őt, mint ahogy van, nem? De soha sem fejjel lefelé! Remélem így már érthetőbb.
2010. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hogy te milyen h*lye vagy...
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hosszú, fárasztó idomítás ereménye...
2010. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
nem a kérdező nem hülye ti vagytok azok b+ a humor kategóriában van XP
2010. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
fúúú, sok kocsog
2010. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem a kérdező nem hülye ti vagytok azok b+ a humor kategóriában van XP


Te vagy az idióta, mert eddig nem ott volt a kérdés, csak gondolom valaki azt gondolta hogy ilyen hülye nem lehet vki és áttették a humor kategóriába.

2010. febr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tükör nem a jobb és a bal irányt cseréli meg, hanem az előre-hátrát, azt pedig tudja, mert az a tükör síkjára merőleges irány.
2010. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"áttették a humor kategóriába"

Ez nem igaz, rögtön humorba írtam és tudom is a választ, csak azt nem értem, hogy ha a kesztyű átmegy a másik kezemre akkor a papucsból miért nem lesz sapka???

2010. febr. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!