Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek kellemes érzés...

Szerintetek kellemes érzés volt Harry Potternek, vagy rossz?

Figyelt kérdés
Az első részre gondolok, amikor felkeltették reggel, és semmire jutott ideje, mert egyből letámadták, hogy készítse el a reggelit... stb
2015. jan. 25. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz
2015. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben! Miért volt rossz neki?
2015. jan. 29. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy semmire nem jutott ideje? miközben készítette a reggelit, ő is bekapdoshatott ezt-azt, amikor az unokatesója belemártogatta a fejét a wc csészébe, megmosakodhatott, ha a tunkolás hosszabb ideig tartott, akár fogat is moshatott. összességében azt mondanám, kellemes volt neki, mert azáltal, hogy nem reggelizés után kellett reggelit készítenie, illetve nem mosakodás előtt/után, hanem közben verték agyon, rengeteg időt sporolt meg. az idő pedig pénz, tehát gazdaggá is tették a rokonok.
2015. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MollyRexi válasza:

Nem értek egyet az előttem kommentelővel.

Szerintem mindennapot rémálomnak és szenvedésnek ( na meg némi csicskáztatásnak) élt meg.

Sajnálom h elkellett tűrnie h folyton szivatják,szidják.

Én egy nagy Harry Potter rajongó vagyok és nem értem h aki nem szereti a Harry Pottert akkor az miért ír egyátalán kommentet...

Talán piszkálni a HP rajongókat??!!?

2015. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én vagyok az előtted szóló, pajtás. elárulod, miből vontál le olyan messzemenő következtetéseket, hogy nem szeretem a HP-t? csak éppen nem a kissráccal, hanem Voldemorttal és a gangjével szimpatizálok. nem mintha közöd lenne hozzá :P és mi lenne, ha nem szeretném a HP-t? attól még ugyanúgy létjogosultsággal rendelkeznék, mint te. ugyanúgy megilletne a szólásszabadság, véleménynyilvánítás szabadsága, mint téged. ugyanúgy jogom lenne válaszolni egy a HUMOR kategóriában feltett kérdésre, mint neked. arról meg, hogy akasztófa humorom van, éppúgy nem tehetek, mint te arról, hogy zéróközeli a humorérzéked.
2015. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!