Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nagymamám beleesett a...

A nagymamám beleesett a kandallóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak egy 5 percre hagytam egyedül a szobába...és megtörtént a baj.a kedvenc hintaszékével,bedőlt a kandallónkba.segítsetek hogy többé ez ne történhessen meg!köszi
2010. jan. 24. 23:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
60%
ezzel légyszi ne viccelj...
2010. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
elég öreg már,itthon tartjuk és csak a hintaszékbe hajlandó ülni :S de köszönöm a rendes válaszokat :)
2010. jan. 24. 23:23
 13/38 anonim válasza:
100%
Kösd meg a nagyi lábát a radiátorhoz hogy éppen éppen csak addig érjen el hogy ne essen a kandalóba.
2010. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
46%
"itthon tartjuk"? Mi a nagymamád, cukortartó, hogy otthon tartjátok? Amúgy tetszik a kérdés, csak a humor kategóriába kellett volna rakni.. akkor ütősebb válaszok jönnének!
2010. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
53%
Eddig álmos voltam, de most úgy röhögök, hogy egy ideig biztos nem fogok elaludni.
2010. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%

Felháborító némelyik válasz!Miért kellene otthonba rakni egy nagymamát!Vagy akinek sok a pénze,ez magától értetődő?Ha már öreg és nincs semmi haszna,akkor otthonba vele és ha éppen nem vagyunk üdülni a világ másik végén,akkor meglátogatjuk.Ha pedig nincs pénzünk otthonra,akkor fojtsuk a fürdőkádba?

Szerintem is a rács jó ötlet,de kerítsd körbe az egész kandallót,így nem torténhet újra baleset.

2010. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hintaszék aljára szögelj 2 db fát, hogy ne tudjon annyira hátradőlni, hogy baj legyen belőle.
2010. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
66%

Jólvan, háborodj csak fel, kis hisztis. Szerintem aki idős és nem tud magára vigyázni, és láthatólag a rokonság sem képes rá, az inkább legyen otthonban, az ugyanis nem BÖRTÖN, ott vigyáznak rá, és nem esik bele a kandallóba. Nekem a dédim otthonban élt amikor már nagyon idős volt, és szeretett ott lenni. Neked persze belemosták a kis fejecskédbe, hogy ez egy rossz, bűnös dolog, meg szemétség, de a csöpp agyaddal ha belegondolnál és más szemszögből is képes lennél látni a dolgokat, akkor rájöhetnél, hogy nem minden rossz, amit annak állítanak be.

A sok pénzről meg annyit, hogy szerintem két nap után sírnál, ha olyan "sok" pénzből kéne élned, amennyiből én élek.

2010. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem először szedd ki a kandallóból, utána irkálj :)
2010. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
73%
utolsó: xDD
2010. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!