Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor ez hogy van?

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

1973-ban összejöttem a volt feleségemmel akitől született egy fiam. A fiam elvett egy családos nőt akinek volt egy gyereke. 1990-ben elváltam a feleségemtől rá egy évre összeházasodtam a fiam feleségének a lányával. Igy én lettem a fiam veje és a feleségem nagyapja. Rá 3 évre megszületett a lányunk Emőke. Igy a lányom lett a dédunokám. A fiam pedig a lányom nagyapja.Most a fiam elvált a feleségétől és elvett egy asszonyt aki mellesleg a volt feleségemnek a mostoha testvére.


ha meghalok ki örökli a vagyonom?


2010. jan. 24. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Meg még a 180,000ft -t sem fizettem vissza a Provident-nek.
2010. jan. 24. 20:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Haver szerintem keress fel egy hálivúdi producert meséld el neki ezt a történetet, csináljon belőle sztár filmet... és utána annyit örököl az összes rokonod amennyit csak elbír :)))
2010. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!