Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor ez hogy van?

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

1973-ban összejöttem a volt feleségemmel akitől született egy fiam. A fiam elvett egy családos nőt akinek volt egy gyereke. 1990-ben elváltam a feleségemtől rá egy évre összeházasodtam a fiam feleségének a lányával. Igy én lettem a fiam veje és a feleségem nagyapja. Rá 3 évre megszületett a lányunk Emőke. Igy a lányom lett a dédunokám. A fiam pedig a lányom nagyapja.Most a fiam elvált a feleségétől és elvett egy asszonyt aki mellesleg a volt feleségemnek a mostoha testvére.


ha meghalok ki örökli a vagyonom?


2010. jan. 24. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kamukérdés (:
2010. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komoly :D most ez tényleg igaz??
2010. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akire hagyod :D
2010. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Remélem, jót röhögtél a monitor mögött, de mostmár vége a műsornak, köszönjük, ennyi!...
2010. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ÚÚristen..xD ha ez igaz..xD akkor szerintem a közeli család..gyerekek és feleség.
2010. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó a fantáziád.
2010. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez a tortenet, mar jo per eve bolyong a neten... volt aki, meg nem ismerte?!

mellesleg a lanyod, es a fiad orokli, mivel ok a verszerinti egyenesagi leszarmazottaid.

De nem lettel a feleseged nagyapja sem, mivel nem a fiad verszerinti gyermeke, a leirtakbol az sem kovetkezik, hogy a gyamjava valt volna, tehat nem lehetsz a nagyapja.

A tobbinek sincs semmi koze hozza, annak sem, hogy kit vett el a fiad.

De szep tortenet, sok felesleges adattal, ami eltereli a figyelmet az adott kerdesrol(:

grat annak, aki kitalalta(:

2010. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amnnyiben végrendelet nélkül hunysz el, elsősorban a gyermekeid fognak örökölni egyenlő arányban. Tehát az elvált fiad és az új házasságodban született Emőke. Ha másként végrendelkeznél, a köteles rész akkor is jár a vér szerinti gyermekeidnek /fiadnak és Emőkének/.
2010. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
erre vannak az ügyvédek,szóval én megmondom pontosan jó pénzzzért hehe :D
2010. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ügyvédre... Multkor is feljelentett a szomszéd azért mert a kutya megevett vagy 60 tyukot.Aztán kaptam egy 100,000ft-s büntetést amit megfellebeztem az ügyvédemmel végülis nem nyertünk.... és igy a 200,000ft ügyvédi költség + 100.000ft büntetés =300,000ft
2010. jan. 24. 20:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!