Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lattam egy orias kútcsát, aki...

Lattam egy orias kútcsát, aki elakarta venni az eletemet szerintetek mit kene tennem felkene jelenteni a gazdajat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki volt a tulajdonosa, de ki szeretnim deríteni az a kútcsa nagyobb volt,mint én pedig nem vagyok egy alacsony gyermek,de nagyon megijedtem a gatyamat is elszakította azutan pedig hirtelen eltunt most is felek,amikor visszagondolok erre hatalmas volt az a kúcsa meg vicsorgott ram.
2014. szept. 11. 20:04
 1/10 anonim válasza:

Egyáltalán mi az a kúcsa?

Ha kutyára célzol,akkor max egy Tibeti Mastiff lehetett.Azok nagy kutyák,vagy Bernáthegyi.De ha a misztikusat keresed akkor lehetett egy Dartmoori bestia,ami elég valószínűtlen :) de inkább ne jelentsd fel a tulajt,hanem beszélj vele!Civilizáltan..

2014. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

De fain vagy kėrdezõ :)kútcsa:)

Mire gondoltàl: kutya?

Kacsa?

Kecske?

:)

2014. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

a kútcsa egy vérengző fenevad gyakran összekeverik a loúval

pont akkora mint egy kutya csak nagyobb és feketén villogó szemei vannak ősellenségei a mohábai-mahobának és a hawo-hawonak, ezeket a dögöket csak két dolog futamítja meg:

a veccő s a meccő a meccő egy olyan tárgy amit a loúlógusok fejlesztettek ki, ez egy csont alakú kis izé, ennyit érdemes tudni

2014. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és egyébként a guargumik közkedvelt háziállata a kútcsásított kútcsa szerintem 404-é volt bár ő megneveli a sajátját de ki tudja
2014. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

kútcsát én is láttam , szakadó esőben jött elő :

ez volt az

http://www.youtube.com/watch?v=YoB8t0B4jx4

2014. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, ismered ezt a találós kérdést:

- Hogyan akadályozhatod meg, hogy az egerek megegyék búzádat?

- Ajándékozd nekik!

.

A kútcsa alapvetően erőszakos, csak az kell neki, amihez erővel jut hozzá.

Legközelebb ajánljad fel önként életed, meglátod, a meglepetéstől szűkölve szalad el. Még az sem lehetetlen, hogy ott helyben szörnyethal!

.

Ha mégsem jönne be ez a megoldás, akkor sincs okod nagyon bánkódni, mert ha kinyúvaszt, kútcsaként reinkarnálódsz! Akkor aztán tied lesz az ijesztgetés és erőszak született joga!

2014. szept. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Öööö... he?
2014. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3-4

feldobtad a napom :DD

2014. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 3 és 4-es válaszoló mindkettő én voltam úgyhogy elég hogy 3-as :D sajnos már kibannolták azt a felhasználóm...
2014. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mi az a Lóu és a Kútcsa?

Kik azok a lóulogusok?

Te hiszel ezekben a f**zságokban?

2015. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!