Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akkar jelenteni ez az álom?

Bit123bit kérdése:

Mit akkar jelenteni ez az álom?

Figyelt kérdés
Még 20-án reggel azt álmodtam hogy haverjaimal megyünk biciklivel Budapestről egy Gyüred nevű városba ami Debrecen mellet volt és ott volt egy régi elhagyatott templom kb 50 éves vagy annál több lehetett, aztán bementünk és egy fehér ajtó volt elöttem, bementem az ajtón és ott volt egy elfordult templompad amin egy letakart ember feküdt, de aszt hittem hogy hulla volt aztán a letakart ember felkelt (de még a padon volt) én meg futtottam kifelé, amikor már kint voltam szoltam a haverjaimnak hogy menjünk innen mert valaki van bent, nem nagyon érdekelte a haverjaimat hogy ki van bent ezért bementek, aztmondták hogy ők nem látnak semmit és utána az ébresztő felkeltet VÉGE Amugy tudom hogy ez nem a teljes álom de akkor is érdekelne hogy mi ez az álom

2014. aug. 24. 23:07
 1/2 anonim válasza:
Hoggy veggyél Maggyar Hejjesírrássi Kézziszóttárrttott!
2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és tényleg
2014. szept. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!