Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfelejtettem egy viccet....

Elfelejtettem egy viccet. Segítség PLS (? )

Figyelt kérdés

na szóval valami olyasmi volt hogy valaki ment a dzsungelben,és a bokorból valami vadállat rontott neki,megcélozta,de az esernyő nyílt ki a kezében,de a vadállatot lelőtték,hogyan lehetséges ez?

vagy valami hasonló,de ha valaki ismeri akkor pls írja le már.


2014. szept. 7. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy öreg bácsi ellenőrző vizsgálatra megy az orvosához. Az orvos kérdezi tőle, hogy van.

- Nagyszerűen érzem magam, fél éve újra házasodtam. Az új feleségem 20 éves, és három hónapos terhes. Mit szól ehhez, doktor úr?

A doki gondolkodik, aztán megszólal:

- Hadd mondjak el egy történetet. Ismerek egy vadászt, aki sosem hagy ki egyetlen vadászidényt sem, egyszer azonban a puskája helyett véletlenül az esernyőjét vitte magával a dzsungelbe. Szembetalálta magát egy medvével, ráfogta az esernyőjét, célzott, és meghúzza a ravaszt, vagyis a gombot. Bumm! A medve abban a pillanatban elterült a földön.

- Ez lehetetlen! Biztos valaki más is lőtt! - hitetlenkedik az öregúr.

- Na látja! - mondja a doktor. - Nekem is ez a véleményem.

2014. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jav: meghúzta
2014. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D GREEN pacsi :D
2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!