Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Irtok viccet nekem?

Irtok viccet nekem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem:D
2010. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Az előttem levő biztos nem egy humorágyú...
2010. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Megy a csiga és mosógép...
2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Megy Móricka az utcán és nem targonca
2010. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2 veréb ül az ágon, az egyik megszólal: ülhetek középen?? XD :D
2010. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Két beképzelt madár ül az ágon.

Az egyik megszólal:

-Isten nekem azt mondta, hogy én vagyok a legszebb, és a legokosabb madár a világon.

Erre a másik:

-Nem emlékszem, hogy ilyent mondtam volna...

2010. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Sanyika, a hülye, de igen jószívű vaddisznó békésen éldegélt az erdőben a barátaival. Egyik nap nagy riadalom támad, mert hallották, jönni fog a vadász. Erre a hírre gyűlést tartanak, a bölcs bagoly pedig kitalálja, mit is kéne tenniük: valakinek fel kell áldoznia magát a többi állat érdekében és akkor a vadász elégedetten hazamegy. Sanyika, a hülye, de igen jószívű vaddisznó önként vállalkozik a feladatra. Néhány nap múlva, amikor békésen sétálgat, hirtelen megpillantja a vadászt. Tudja, hogy fel kell áldoznia magát, de elgondolkodik: "nehogy már ilyen könnyű dolga legyen, dolgozzon meg egy kicsit a bőrömért!" - erre Sanyika teljes erejéből elkezdett a vadász felé csörtetni. A vadász - meglátva a jól megtermett Sanyikát - ijedtében felmászott egy fára. Sanyika - nem lévén jobb ötlete - megállt a fa alatt és bambán bámult felfelé. Ekkor a vadász az idegességtől elővett egy papírzsebkendőt és kezdte apró darabokra tépkedni, mire Sanyika azt hitte, esik a hó - és mefagyott...
2010. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Csá, az első vagyok és nagyon szeretek poénkodni csak most nem jutott eszembe semmi jó vicc ezért úgy gondoltam kötekszem egy kicsit:)
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Két jóbarát telefonon beszélget.

Az egyik orosz, a távoli tajgáról, a másik a napfényes floridából.

- Te Iván, nálatok tényleg -60 C van?

- Á, dehogy is. Kb olyan -20-25 C lehet.

- De mondom, most mondja a híreket, hogy tényleg annyi van.

- Hidd el cimbora, mondom én neked, hogy nincs itt annyi. Legfeljebb -30 C, de ennél nem alacsonyabb.

- Hát Iván nem is tudom. Azt mondják, hogy -60 oC fok van a távoli Oroszországban. Itt nézem a TV-ben a híreket. Az autók lefagyva, méteres jégcsapok, kihalt utcák.

- Ja odakint, az lehet!

2010. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Cigány asszony terhes tanácsadáson van.

- Na ki a gyerek apja? - kérdik.

- Oszt mé? Maga tudni szokta, melyik babszemtől fingott?

2010. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!