Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megnyertem a hatoslottót, de...

Megnyertem a hatoslottót, de véletlen kidobtam a pénzt a kólás üveggel együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem haza a nyereménnyel, láttam egy szelektív hulladékgyűjtőt, kidobtam a kólás üveget a színesüveghez a nyereménnyel együtt ami PAPÍR :( Nagyon félek. Az üveg részbe papírt dobtam, meg fognak büntetni?
2014. márc. 15. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Igen, ha szerencséd van, van úgy 24-48 órád, mielőtt jönnek a kukások és észreveszik :s Én az ötöslottót nyertem meg múlt héten és ugyanez előfordult, megbüntettek 4€ 60 centre, de átdobtam a papírba ezért visszaadták :)
2014. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetbe 10 évre szigorú,szemét válogató munkára fognak egy szemétdombon de,ha ott is hibázol átküldenek csernobilba 20 évre!

Rosszabb esetben a szelektív hulladékgyüjtök felázadnak ellened és,soha nem hagynak békén!Talán a bevásárlóközpontban szípantják be a ruháidat talán,a büfébe a vásárolt üvegeidet szipantják be vagy,csak leharapják a egyik testrészed...

Akkora terror lesz hogy nem fogod kibírni de,nem hagyák hogy öngyilkos legyél!Mikkor meghalsz akkor pedig a kukák nem hagynak békében(szelektív hulladékgyüjtök ösei),és 10000 évig azon kell szenvedned hogy,nem lehetsz nyugodt!

2014. márc. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristen. Akkor át kell dobnom a papírba :S
2014. márc. 16. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik kukába dobtad ki? Kiveszem magamnak.
2014. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy szarban vagy, öregem! A térfigyelő kamera vette a szabálytalanságot, kimennek a zsaruk, a közteresek és a "kukások". A zsaruk látják, hogy egy halom pénz van ott, és ezt úgy veszik, hogy meg akartad őket vesztegetni, hogy megússzad a szabálysértési eljárást. Ez már bűncselekmény, és nagy erőkkel fognak utánad nyomozni, és mivel akit meg akarnak találni, azt meg is találják, neked annyi. Életed végéig kalodában lehetsz, de jobb esetben egyszerűen csak levágják mindkét kéz- és lábfejed. ha még ezek után be mersz szólni, a nyelvedet is kivágják. Az már más kérdés, hogy mivel ennyire hülye vagy, szerintem hasznos lenne, ha a füledbe forró ólmot öntenének, hogy azt, amit mondanak ne értsd félre. Ugyanezért a szemedet is ki kéne vájni. :)


Pár nap után - hogy nehogy már az adófizetők pénzén kelljen megrohadnod, karóba húzva aszalnálak, mint minden elítéltet.


Egy humanista.


Ha értékes volt a válaszom, kérek egy zöld pacsit.

2014. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es a halom pénz láttán a kukák megenyhülnének és békén hagyják :)
2016. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!