Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nincs mese a múltkor láttam a...

Nincs mese a múltkor láttam a twilightot és megakarom nézni a következő részt most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akarom megnézni borzalmas volt. De mégis kíváncsi lettem a másik részre most mit csináljak? Tudni teccik én nagyon kíváncsi ember vagyok és szerintem ez fog a sírba vinni, de nem akarom megnézni csak hajt a kíváncsiság, hogy álljak ellent össze kéne törnöm a tévét?p
2014. márc. 10. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Port.hu-n olvasd el az előzetest vagy egy spoilert h mi történik a következő részben. A kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.
2014. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi így legalább meg megőrzöm a

tekintélyemet és azt mondhatom, hogy nem láttam.

2014. márc. 10. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyis megnézed. A tévét azért összetörheted.
2014. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, ne nézz olyan csajt a TV-ben akik nem tudja eldönteni hogy nekrofil vagy zoofil legyen!
2014. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Nem néztem meg csak elolvastam nem akarom összetörni a tévét nemrég vettem LCD-s :D

#3 Mi az a nekrofil vagy zoofil?

2014. márc. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!