Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen meseregényhez/fantasy-hez, mint amilyen ez lenne? Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy írok egy olyan humoros fantasy/meseregényt, amelyben megjelennének az oldalon népszerűsített, kitalált baromságok (pl. a loú és a veccő, a reptoidok, telosziak, Kriariaxok, a szilvásgombóc, "a látomásos csávó", glükokortikoidok, szalámiszalák, a Mártiusz Kurregurálisz Pondium, stb.) Szerintetek lenne sikere az olvasók körében, legalábbis a humoros regényeket, novellákat kedvelők körében? Igazából nem is összefüggő regénynek tervezem, hanem novelláskötetnek, amelynek az lenne a különlegessége, hogy kötődnének egymáshoz a különböző történetek, de pl. aki az egyik novellában főszereplő, az egy másikban mellékszereplő lenne, vagy nem is szerepelne benne. A legtöbb novella más-más városokban, falvakban játszódna, de ahogyan már említettem, mindegyik kapcsolódna valahogyan egymáshoz. Mindez egy beteg (persze jó értelemben véve), felfordult világban játszódna, és nem kellene egy humoros mese/fantasy regénynél komolyabban venni, mert nem egy komoly irodalmi műnek szánnám, csak szeretnék egy saját világot teremteni, ahol mindenki ugyanúgy éli az életét, csak éppen történnek különös dolgok a világ egyes részein... :) Szóval, szerintetek érdemes belekezdenem? (Az alaptörténetek már nagyjából megvannak)

2013. júl. 23. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, én szívesen elolvasnám. Megjeleníteni szerintem nem lehetne, de itt a GYIK-en biztos sikeres lenne ;)
2013. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet maga jó, szeretem az ilyen típusú könyveket, történeteket. Meg is jelentethetnéd szerintem, sikere is lenne :)


Részlet jöhet priviben!

2013. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg jó ötlet, nekem is megfordult már a fejemben. Kezdj csak bele nyugodtan!

Ha segítség kell az ötletek terén vagy elakadnál, akkor írj nekem. Én szakértője vagyok ennek a témának. :)

2013. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B2man ***** válasza:
Az ötlet jó! A guargumikat és a krixkraxiakat se hagyd ki! Azért, nehogy valós történetekként fogják fel, ajánlok a műfajnak egy új nevet: hantasy!
2013. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!