Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Két napja vásároltam meg első...

Két napja vásároltam meg első saját autómat, de mind az ismerőseim, mint az utcán elég sokan, amikor feltűnök vele, mindenki mutogat, és röhög. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Rendes sötétszürke Audi A4-es, rendszáma LOF-452.
2013. szept. 25. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Einsteint is kiröhögték,majd felnőnek hozzád(azért még bírd)Hahaha...
2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha mondjuk a kocsi rószaszínre van festve, lila felnikkel és a tükrökön kis masnik vannak, a motor háztetőn meg pl egy hello kitty grafika, akkor lehet azért nevetnek.

De lehet, hogy azért nevetnek, mert 15 méretes szakaszra nem tudsz beparkolni. Vagy mert 20 km/órával mész ott ahol a minimum 40 km/óra :)

Vagy egyszerűen csak azért, mert ők irigyek és így tudják ezt leplezni.

Vagy csak te érzed annak, és azt hiszed mindenki téged néz és rajtad nevet, pedig ennek semmi köze a valósághoz...

2013. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes,benned egy "dizájner" veszett el!Csinálj nekem egy ilyen autót,megigérem,hülye leszek hozzá!:)
2013. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Christalle válasza:
Kérdezd meg az ismerőseidet min nevetnek.
2013. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vuclitóbiás bocs, de szeretem az egyedi dolgokat. nem szeretném, ha még egy ugyanolyan autó szaladgálna, mint az enyém.. :)
2013. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit félreérhető a rendszámod, cseréld el LOFAS-2-re, pár húszezresbe belekerül, de legalább semmi vicceset nem tudnak belemagyarázni.
2013. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olyat akarok,mint a Tied,de a Te stílusodba.Egyszer cimborámmal kinéztünk egy régi mentős nysa-t,az volt a terv,hogy dekorfüggönyöket teszünk az ablakba,kivűlről meg muskátlis balkonládákat:)Aztán elszipkázták előlünk a paripát(val.szeg,nem ment volna át a műszakin,de kit érdekelt az 19 évesen?)
2013. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!