Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem látta vki a rózsaszín...

Nem látta vki a rózsaszín egyszarvúmat? Nem találom már egy hete elvesztettem, ha vki látja lécci szóljon. Nagyon közel áll a szívemhez és szomorú lennék ha örökre elveszteném.

Figyelt kérdés
ha viszont láttad lehet hogy be vagy baszva.

2013. aug. 24. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ááh, álmos vagyok, az elözö felejtös, ERRE gondoltam:


[link]

2013. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Grrr, megint, szóval EZ AZ?


[link]


-VÚ

2013. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
egyiksem az. :(
2013. aug. 25. 22:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Örömhírrel szolgálhatok. Újra láthatod az eccarvúdat. Csak add meg a címed és küldök neked a belőle készített pörköltből.


Ui: Nagyon finom lett. Köszi.

2013. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy azaz enyém. :)
2013. aug. 26. 17:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Az az enyééém! Szent István park, baloldalt elsö kapu balra, 2rövid1hosszu4rövid csöngetés; jlszó 'nincsen rózsaszínegyszarvú tövis nélkül'


Már kezdek megéhezni, lécci siess!

2013. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már megettük. Kifejezetten finom volt, viszont mindenkinek aki evett belőle elkezdett berózsaszínülni a haja. Csak a szarva maradt meg. Úgy gondoltam ledarálom, hátha jó potenciálnövelő, de a rózsaszín hajak miatt lehet, hogy mégsem. Tudod mit? Viszem a szarvát. Legyél otthon.
2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az én egyszarvú pónim mérgező, ha megeszed meghalsz, úgyhogy biztos hogy nem az enyém volt amit megettetek. :)
2013. aug. 26. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!