Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A politikusok a mennybe mennek?

A politikusok a mennybe mennek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A politikusokra ugyanaz vonatkozik, mint az ügyvédekre ! Alapmondat : "Ügyvéd a menyországba addig nem kerülhet, amíg a pokolban 1 üres hely is van!" ( Amikor ezt 1 osztrák ügyvédnek németre fordítottam, azt hitem lelő, olyan ideges lett! Ha - ha - ha )
2008. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem hinném...
2008. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mindig rosszat csinálnak az országnak, és ha rosszat tesznek az országnak akk puff le a pokolba!egyszercsak bekopogtat az ördög az ajtajukon...
2008. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
SzentPéter kinyilatkoztatta : --Sem politikus, sem ügyvéd nem kerülhet a mennybe addig, amíg a pokolban egyetlen üres hely is van !!!!!!!
2008. nov. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

George W. Bush szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül.

Az ördög már várja.

- Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, melyik helyére akarsz kerülni.

- Ez jól hangzik - gondolja George amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az első szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Regan fuldoklik: elmerül, felmerül, elmerül, felmerül,...

- Á, nem - mondja Bush -, ez nem nekem való, én nagyon rossz uszó vagyok. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni.

- Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni.

Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve. Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és azt csinálja, amihez a legjobban ért. Bush tágra nyílt szemmel bámulja öket, majd megszólal:

- Na, ezt el tudnám viselni - és előre dörzsöli a kezét.

- Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, Monica.

2008. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a pokol legmélyebb bugyraiba mennek!:D
2009. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen jó a hangulat, én is hozzájárulnék kettővel . 1 : Ügyvédeket szállító repülőgép lezuhan. Mi ebben a kár?

-- ??

-- Nem volt tele a gép :)


2 : A vámpír miért nem szívja ki az ügyvéd vérét ??

-- ??

-- Szakmai együttérzésből :)

2009. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!