Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hiszem szerelmes vagyok,...

Azt hiszem szerelmes vagyok, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik a kérdésed! Elmúltál már 2-3-4 éves?
2009. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha lány vagy és ivarértett, ráadásul szexelsz, akkor lehetsz terhes!
2009. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hogyne lehetnél! A Kisvakond és a születésben is az van...
2009. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha filozófiát veszem alapul akkor a "szerelmesség" a terhesség előszele.


A terhesség a nő állapota a megtermékenyítés (A férfi és a női ivarsejtek egyesülését nevezzük megtermékenyítésnek )és a szülés között. A terhesség a méhben zajlik le, a megtermékenyítést követően, amikor a pete embrióvá fejlődik, magzatburkok veszik körül, és a méhlepényen keresztül táplálkozik az anyai szervezet segítségével. Három hónapos terhesség időszakától kezdve az embrió már magzatként van említve. A terhesség átlagosan 270-280 napig tart, és a szüléssel fejeződik be.


Amennyiben a kérdés írója a női nemhez tartozik akkor lehetséges hogy terhessé váljon, de ez nem a szerelmesség miatt következik be.


Szerintem pontosítsd a kérdést :)

2009. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Istenkém! Hát ezek elfelejtik tudatosítani magukban, hogy ez a HUMOR kategória, nem pedig a GYEREKVÁLLALÁS/NEVELÉS? Észkombájnok...


Na most aki szerelmes, arra azt szokták mondani, hogy rózsaszínben látja a világot. Ez úgy lehetséges, hogy rózsaszín lencséjű szemüveg van rajta. Az tehát, hogy lehetsz-e terhes, attól függ, hogy van-e gumi a szemüvegen. Remélem, segítettem :P

2009. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad van miután megírtam a választ észrevettem hogy a humor kategóriájába érkezett :)
2009. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze (:

Nedvesség hatására a boldogsághormonok hímivarsejtekké alakulnak át, amiket a vér szállít a megfelelő helyre. És uppsz, már be is csusszant egy baba.

2009. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!