Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy szivatnád meg a gólyákat...

Hogy szivatnád meg a gólyákat (új elsősöket)?

Figyelt kérdés
Az avatásig még van 2 hónap adig folyamatosan szivatjuk őket , de már kezdünk kifogyni az ötletekből.Táblatörlés, füzetmargózás, éneklés, és versírás már megvolt.valami új kellene.Köszi mindenkinek.
2009. szept. 8. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Lufiba lisztet vagy porcukrot beleszórni majd felfújni, borotvahabbal befújni a gólyáknak pedig alá kell feküdni és meg kell borotválniuk a lufit. Ha jól csinálják akkor megússzák ha nem akkor a lufi kidurran. Ez nem megalázó inkább poénos. Az se rossz ha dinnyét kell enniük aztán fejre kell húzni a dinnye héjat, velem ezt csinálták és fél Kecskeméten végigvonultam egy dinnyével a fejemen. :)


Sörváltó se rossz. Sorverseny futás egy bizonyos pontig ott a kihelyezett sörökből inni kell, ki mennyit bír vagy akar aztán a mutatóujját le a földre pörögnie kel l10-et és vissza a csapatához. az nyer, akinél leghamarabb elfogy a sör.


Esetleg handycap foci vagy bármilyen más sport. Ha pontot szerez egy csapat ( pl. fociban gólt rúgnak vagy kosárban kosarat dobnak) akkor az egész csapatnak inni kell egy felest, aki a pontot szerezte annak kettőt.

2009. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

1 vödörbe víz, bele 5 alma és kéznélkül csak szájjal szedje ki belőle:P


virslire tejszínhab és lekvár, letenni egymás után 3-4et, az egyik oldalra 1 fiú, a másikra lány, és kéz nélkül hason csúszva kell megenni:P


lufiborotválás


egy fiú hosszúgatyában. a lány fog 1 tojás, a nadrág egyik lábszárán föl a tojás, a másikon le.

esetleg lányokkal is meg lehet csinálni, hosszúujjú bő póló, egyik ujján be, a másikon ki

2009. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Egy hétig pizsibe jöjjenek és egész nap abbaa kell lenni. ezt célszerü még most amig nincsen olyan hideg.

olyan is volt h páronként összekötöttük a lábukat aztán járkálhatott egésznap ugy a suliban:DD

2009. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%

Semmivel, mert szerelmem jövőre gólya lesz, és nem szeretném, ha bármiben is megszivatnák =(


22/F

2009. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

"Egy hétig pizsibe jöjjenek és egész nap abbaa kell lenni. ezt célszerü még most amig nincsen olyan hideg."


S szerinted ezt ki csinálja meg? :D

Én is most leszek gólya, középsuliban, de felőlem kérhetnek bármit, akkor se csinálom meg. :P

Ha pedig azt kérnék, hogy menjek pizsomába, maradjak abba egész nap, és farmerbe megyek polóval, mit csinálnak? :D Szerintem megverni nem fognak, csak nem annyira durva az egész gólyás dolog, hogy ilyesmit csináljanak...

Ennyi. :D


15/F

2009. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Jah, és hozzáfűzném azt is, hogy nekem a "pizsim" egy 3/4-es gatya, és egy poló (nem szakadt, hanem rendes), szóval...olyan gáz nem lenne, mégha annak is hallszik! :)


15/F

2009. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk középsuliban volt olyan ötlet, h úszósapkába kell jönni egy hétig, de a tanári kar nem engedte meg. Ezért mi megúsztuk ,de ez nem is lett olyan nagy szívatás, ráadásul én amúgy is baseball sapiban mászkáltam akkoriban a mai napig is szinte állandó viselet nálam, vagyis az úszósapka fölé felveszem a baseball sapit és kész.


A következő évben már orrmány volt hajtogatott kúp alakú papír damillal rögzítve a fejen, tesóméknak meg egy hétig vödörrel kellett bejárni, nem lehetett táskát vinni meg semmi mást egy vödör és abba minden cucc. Az vicces volt, pláne mikor a buszra felszállt egy csomó vödrös ember.

2009. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

11:28-s .. ha nem csinálod akkor az összes feletted járó osztály ki fog baszni veled amíg el nem ballagnak :S


egyébként a lufiborotválás marhajó ötlet:D

2009. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal jobban benézed ha nem csinálod meg. Nálunk megtették. Mikor én gólya vtam engem is szivattak elfogadtam ennyi.A 9.esek sorsa ez de utánna már ők is csinálhatják a kövi gólyákkal.
2009. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon jók a szivatások. Viccesek tudnak lenni. Nálunk a tánorok is megengedik, márha nem annyira dúrva, és ők is jópofának tartják. Utálom az olyat, mikor mondják hogy úgysem csinálom meg. Ezek az emberek olyan poéngyilkosok. MIlért kell ilyen savanyúnak lenni?
2009. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!