Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan védekezhetnék ellenük?

Hogyan védekezhetnék ellenük?

Figyelt kérdés
Félek a vörösen izzó dementoroktól(vörhenyesektől)sajnos az ismeretségi körömben is egyre többen vannak és az én lelkemre pályáznak...mivel köztudott ahány szeplő van rajtuk annyi ember lelkét szívták el én nem szeretnék egy vörhenyes szeplője lenni,mit tegyek?

2012. szept. 3. 11:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
48%
Egyszerű a védekezés ellenük,ezt el is mondom hogy kell,de előbb megkérnélek valamire.Tégy egy lépést hátra és avval a lendülettel azonnal RÚGD TARKÓN MAGAD! O.o
2012. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát ez hatalmas ki védés volt hallodddd....
2012. szept. 22. 17:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én tudom én tudom... engem is zaklattak egy ideig de van egy tuti mód: mindig legyél boldog!!! Csak akkor támadnak ha rossz hangulatú vagy külömben nem tudnak bántani... Ha mégse hagynak békén hivd fel a rendőrséget: 911 és meséld el ki is zaklat ( nálam 2hétig bevált, de a teljes védelem érdekében a boldogság a megoldás :) ) üdv: Harry Kókler!
2013. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomag gumi óvszer teljes védelmet nyújt ellenük.
2013. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a suliba van egy vörhenyős és nagyon haverkodik veleeem :OOOOOOOOOO halp!!!
2013. júl. 31. 10:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Béredl fel Yuri Boykát, Chuck Norrist, Postal Dude-ot testőrnek.... verhetetlen leszel... :D
2013. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Van egy varázspálcám. Ha azt átadom neked, hipp-hopp eltüntetheted őket!
2014. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És szerinted komolyan léteznek ezek a sz@rok.
2016. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!