Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utcánkban eléggé elszaporod...

Csaba0728 kérdése:

Az utcánkban eléggé elszaporodtak a romák! Mindennapos a lopás verekedések! Mit lehetne tenni ellenük? Aláírásgyűjtés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 17:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ma a nagymamámat lopták meg 10,000 ft-tal szólni rendőrségnek nem akarok mert akkor csak jobban ránkszállnak.

Hétfőn felmegyek tanácsházához hátha tudnak segíteni.

Bár azt hallottam,hogy nap mint nap mennek fel panasszal a lakosok de semmi!

Hátha sokadikra...

Aláírásgyűjtéssel esetleg kilakoltathatnánk őket?

Kérem segítsetek!!!!

2012. aug. 10. 17:38
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy olyan ember kell mint neveloapam. Az utcaba csak amelyik at akart menni halomraverte... Az utca is tiltott terulet nekik. A szemben levo kocsmakban 11tol nincs hangoskodas mert pofozkodik rogton... Neha kicsit ongyilkos jelolt, de nem kotekszenek vele! Nem igazan mernek neki visszaszolni
2012. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha itthon vagyok elhessegetem őket de velük ellentétben én dolgozom!

Kérlek segítsetek!!!

2012. aug. 10. 17:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Mamám nem mer szólni nekem mert tudja akkor csak én is kiborulok.
2012. aug. 10. 17:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Itt az utcába szinte csak kokeró meg nyugdíjas!
2012. aug. 10. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogy ilyen szarul alltok! Kameras rendszer vagy gumilovedekes fegyver, ha mar udvaron belul vannak. Exem fegyor, ok gumilovedekessel maszkalnak bent. Az elso fajdalom ugyanakkora mint egy eles fegyverrel de nem pusztul bele a retek!
2012. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Levelet írni a Jobbiknak avagy a Gárdának.Ha ők megjelennek egy jó ideig elmegy a mocskoknak a kedvük.
2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nyugdijasok vannak akkor sok minden nincs! Ha senki nem szol a fejukre nonek es ott a vege... A randalirozasnal hivjon rendort ha sokszor ugrasztjak rajuk hatha arreb kotrodnak
2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha írok nekik ők segítenek?

Meg tudnátok adni egy E-mail címet?

2012. aug. 10. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!