Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Szeretne valaki...

Lányok! Szeretne valaki ismerkedni? Lent bővebben

Figyelt kérdés

185 cm vok kreol bőröm van tiszta izom vok és egy izomzatomhoz illő nőt keresek: nincsenek nagy igényeim csak a feje ne legyen nagyobb mint a mellizmom, mör azt nem komázom és ne legyen anorexiás, mert akkó nem tom átölelni, mer csak derékszögig tom behajlítani a kezem annyira tuti a bicóm ;) ne legyen több 140 kilónál, mer annál többet már fekvenyomni sem tok. igazából nem tartom magam szépnek, csak az izmaimat és azt szeretem magamban hogy ilyen jófej vagyok. vannak hibáim is pl. a múltkori csajomnak nem volt tökéletes a feneke és mégis jártam vele. amm meg tok alkalmazkodni is nagyon mer a testsúlyom 90 és 130 kg között zsír %om 10 és 30 között tetszőlegesen változtatható, minden csak a tabikon múlik, szóval ha elsőre nem tetszem meg nincs gond mindenki tud változni ;) nagyon okos is vagyok, érettségim is van (bár a matek csak másodszorra sikerült) és egyetemre is csak azér nem megyek mer az tré

nem csak egy északás kalandra vágyok, hanem egy igazi szerelemre, ami legalább 3 dúgásból áll

szal tényeg bárki írhat, én nem vállogatok igazán nem értem miért nem sikerült még ilyen nőt találni, de tapasztalatom szerint mind rossz ezé eddig a max két ig jutottam

az sem baj ha van pasitok, én szívesen beverem a képet, hogy tudjatok velem járni ;)


ui.: a ronda és buta nők kíméljenek


2009. júl. 25. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

18:00-ás vagyok

Oh, de lassú a tempó. Tőlem mehetünk, de csak ha be akarsz mutatni a haverjaidnak, meg dicsekedni, milyen jó csajt sikerült összeszedned. Csak aztán húzzunk el gyorsan, mert nekem csak te kellesz, te vadállat! Akár mondd a címed, öt perc múlva a lakásodon leszek és hagyom, hogy leteperj.(L) Heh, mit négyet? Legalább ötször! Csak ma este ötször, az alatt nem tárgyalok! Te isten!

2009. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy csávó vagy! :DD
2009. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Figyi hapsi! Elvagy ájulva magadtól!!! Híú vagy szóval kopj le mindenkiről!xD



Még ilyet!XD

2009. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hmm.. téged nekem találtak ki. ;)

mindennap, egésznap csak dugnánk.:D míg meg nem halunk.:)) lol xd

benne vagy??:D

2009. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bocs de ezt a választ nem lehet kihagyni(ne sértődjetek meg)De nem vagytok ti egy kicsit egoisták?x")én azvagyok jo dolog:P de az más sujjos ha skizofrén in vagy(vagy hogy irjákxD)Nahh mind1^^"""
2009. dec. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hm..es meg csak most bukkantam rad..hihetetlen vagy akarcsak en. tokeletes test tokeletes belso...mi kell ennel tobb...ha gondolod valaszolj es ha meg aktualis az ajanlatod...beinditottad a fantaziam..es a hormonjaimat is:P
2010. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!