Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Szeretne valaki...

Lányok! Szeretne valaki ismerkedni? Lent bővebben

Figyelt kérdés

185 cm vok kreol bőröm van tiszta izom vok és egy izomzatomhoz illő nőt keresek: nincsenek nagy igényeim csak a feje ne legyen nagyobb mint a mellizmom, mör azt nem komázom és ne legyen anorexiás, mert akkó nem tom átölelni, mer csak derékszögig tom behajlítani a kezem annyira tuti a bicóm ;) ne legyen több 140 kilónál, mer annál többet már fekvenyomni sem tok. igazából nem tartom magam szépnek, csak az izmaimat és azt szeretem magamban hogy ilyen jófej vagyok. vannak hibáim is pl. a múltkori csajomnak nem volt tökéletes a feneke és mégis jártam vele. amm meg tok alkalmazkodni is nagyon mer a testsúlyom 90 és 130 kg között zsír %om 10 és 30 között tetszőlegesen változtatható, minden csak a tabikon múlik, szóval ha elsőre nem tetszem meg nincs gond mindenki tud változni ;) nagyon okos is vagyok, érettségim is van (bár a matek csak másodszorra sikerült) és egyetemre is csak azér nem megyek mer az tré

nem csak egy északás kalandra vágyok, hanem egy igazi szerelemre, ami legalább 3 dúgásból áll

szal tényeg bárki írhat, én nem vállogatok igazán nem értem miért nem sikerült még ilyen nőt találni, de tapasztalatom szerint mind rossz ezé eddig a max két ig jutottam

az sem baj ha van pasitok, én szívesen beverem a képet, hogy tudjatok velem járni ;)


ui.: a ronda és buta nők kíméljenek


2009. júl. 25. 15:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

nem vágom mi lehet a gond mert okos is vok meg szép is szóval bennem minden jó tulajdonság megvan, mégis minden csaj kihasznál, ezért a legtöbbet az első éjszaka után dobnom kell


egyébként iF/21 (igazi férfi;)

2009. júl. 25. 16:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
xD vicces vagy
2009. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem kell mondanod mert tisztában vagyok vele, hogy tökéletes vagyok ;) csak azért azé írok ide, mer mulkor csunyán átejtett egy csaj mer odamentem hozzá és mondtam, hogy "cső bula! Kő szex?" és azt mondta, hogy "nem kő hanam punci", azóta tiljesen kivagyok, és a barátnőjének már köszönni sem mertem, annyira zárkózott vagyok mostanában csak odamentem hozzá és megkérdeztem "dugás?" de sajnos ő is kihasznált este :( nem vágom mi lehet a baj
2009. júl. 25. 16:20
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Hagyjál már minket a kamukérdéseiddel. Annyira átlátszó. Ilyen hülye egy ember nem lehet.
2009. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ááá, ez jóóó :D De azt hiszem számomra nem te vagy a Nagy Ő xD
2009. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha...
2009. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. válaszoló! Nézd meg a kategóriát!! HUMOR!!

Nagyon jó kérdés :D 2 hétig Én is járnék veled :)

2009. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Tökéletes! Hibátlan! Életem szerelme! Odáig vagyok érted! Nem fogsz tudni levakarni magadról! Amúgy meg nem is járhatsz mással... két tökéletes ember összeillik;) Akár négyszer is megdughatsz, ha úgy kényelmes.
2009. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha adsz kólát, megfoghatod a popsim :$ :))) Aztán majd eldöntöm,járhatnánk-e vagy sem... :P
2009. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
há akkó kezd kiderülni h tényleg nem bennem van a hiba, csak nem mindenki ilyen tökéletes mint én. uccsó válaszoló este dikkó? és megpróbáljuk kiharcolni azt a negyediket is ;) csak mer itt nem tudlak felszedni, mer ez a izé rontja az imidzsemet.
2009. júl. 25. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!