Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vámpír lettem. Mit tegyek?

Titanic. kérdése:

Vámpír lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Süllyedj el megint.
2012. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menny le futni, mert unod a banánt!
2012. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szívd ki a nyakamat.
2012. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Először is, milyen vámpír vagy?

Klasszikus drakulás, regény alapú Darren Shanos, Pengés normál vagy szétálló szájú, tvájlájtos, vagy Johnny Deppes?

2012. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nuygii semmi ok.A következőket kell tenned.( a sorrendre is vigyázz.)

1.menj ki éjfélkor,balettruhába az utcádra ahol sok a ház.

2.majd ordísd el magad hogy sajt.

3.ezt addig ismételd míg mindenki fel nem kel.(A hangodra vigyáz,mert az még kell)

4.Utána sziránzni fog egy autó és sünök fognak kipotyigni belőle,de te csak ordsísd a fejükre hogy sajt.

5.majd ha fegyvert fognak rád akkor üvölsd azt,hogy vámpír vagy.(Ha meg le akarnak teperni akkor menekülj és közbe elne felejsd kiabálni a sajtot!)

6.ki fognak jönni egy fehér autó,amiben lesz 5 vagy 4 emberke aki egy széép fehér dzsekit akarnak rád aggattni fordítva.De nem törődj velük kiálsd rájúk bátran,hogy vámpír vagy.

7.ha végül kapsz egy szurit akkor se ijedj meg,ahova kerültél ott is folytasd a sajtozás és a vánpír vagyok-ot.

Sok sikert! ;)

a kockázatokért és melllékhatásokért felelősséget nem vállalok :D

2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jookoo ***** válasza:
Ha olvastad a Drakulát volt abban egy elmebeteg Renfield nevű ember aki diliházban volt.Na szerintem menj oda,mert úgyis meghal a könyv vége felé tehát van egy üres hely :P
2012. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!