Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudta, hogy 4 nőből 3 szenved...

Tudta, hogy 4 nőből 3 szenved ettől élete során legalább egyszer?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 00:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, persze, hogy a férfiakat is érinti ez a probléma. És nem csak a nő a rizikófaktor és nemcsak akkor ha beteg.

Egy teljesen egészséges nő a ciklusa félidejében és utána olyan anyagot termel, hogy simán lángolhat tőle a pasija farka. Okosabbja le is keni Burov-kenőccsel, körömvirággal; a hisztérikusabbja Canesten kenőccsel.

Aki meg nagyon tapasztalatlan vagy nagyon tudatlan, az azon filóz, hogy kivel csalja a nője.:)

2009. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Tudtam,de ezt a témát miért mindig vacsora közben adják le?:((
2009. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
77%

Hülye Canesten. Mi a szarért csinálnak ilyen reklámot csak a nőkön való élcelődés sül ki belőle. Egy ilyen kiskorú társadalomban mint a milyenk, sokan nem veszik ezt természetesen.

Az én férjem is berezonál ettől. Azzal persze be tudtam fogni a száját, hogy trottyos férfiak prosztataproblémáikat markolászva, szintén nem egy méznyalás.:)

2009. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
62%

Francokat. A legnagyobb probléma a hülye canesten reklámmal, meg a barátjaival az, hogy SOK NŐ AZT KÉPZELI, HOGY NEM KELL ELMENNIE ORVOSHOZ és otthon kúrálhatja magát ezekkel a szarokkal.

Hát nem.

Hát marhára nem.

A nemibetegség nem játék. Semmiképpen sem szabad magad kúrálgatni ilyen szarokkal, hacsak az orvos azt nem mondta.

Nem is értem, hogy hogy engedheti meg az ORTT, hogy ilyen reklámokat sugározzanak a TVk anélkül, hogy odaraknának egy nagy, ordibáló "DE HÚZZ EL ELŐTTE AZ ORVOSODHOZ TE HÜLYE P*CSA" feliratot.

2009. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért, inkább illene egy: "tanulj ökör!" feliratot is elhelyezni, azoknak, akik nem tudnak egy szifiliszt megkülönböztetni egy fertőzéstől.
2009. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg nem használ a nőknek, bár a reklám önmagában arra született. Már hülye p*csázzák őket olyanok, akik szerint a hüvelygomba nemi betegség.

Tessenek megműteni, mert lenyeltem egy dinnyemagot!

2009. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!