Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyakran érzik a súlytalanságot...

Gyakran érzik a súlytalanságot az anorexiás emberek?

Figyelt kérdés
A negatív válaszokat szorozzátok meg -1el és utána írjátok le. Am a válaszokat előre is köszönöm! :)

2012. máj. 15. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
É ső? [link]
2012. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő a tehetetlenséget érzi nagyon gyakran... xD :)
2012. máj. 15. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor a súlyhiány miatt keletkezett bőrredőiket szárnyszerűen kieresztve repülnek az éjszakában és közben ezt ordítozzák: véért! VÉÉÉÉÉRT!
2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úristen állj le a new moon-nal meg a vámpírnaplókkal ember!
2012. máj. 15. 22:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem meg viharban előbb felkapja őket a szél mint egy nejlonzacskót :)
2012. máj. 15. 22:17
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg nem szép dolog beteg embereken viccelődni. Ismerek egy anorexiást, és egyáltalán nem érzi a súlytalanságot. Sőt. És ez nem negatív válasz volt. Egyébként ha a negatívat negatívval szorzod, akkor az eredmény pozitív, úgyhogy végül is akár negatív válasznak is elmegy, mert mindenképp leírhattam:)
2012. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előzőnek (én vagyok a 3. válaszoló): Akár hiszed, akár nem én is voltam anorexiás egy betegség miatt. Szerencsére most már gyógyulgatok. Tudod sokkal rosszabb érzés volt azt látni másokon hogy mennyire sajnálnak és szerencsétlennek tartanak, mint olyan emberekkel lenni akik tudnak viccelődni a helyzeten. Lehet hogy ez csak velem van így, de nekem jobban esik ha csontváznak hívnak vagy denevérnek xD mintha aggódva azt figyelnék hogy mikor fogok elfogyni.
2012. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, én nem aggódok:) Sőt sajnálkozni sem szoktam. Viszont egy dolog ismerőssel viccelődni, meg ugratni, és egy másik dolog idegenek baján szórakozni, akik nem biztos hogy így fogják fel mint te.:)
2012. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
am gratulálok... negatív szor negatív az pozitív... direkt ezért írtam ki. Am vicc képpen írtam ki mindenki részére, hogy vegyék észre nem csak normális emberek vannak a világon és hogy a beteg emberek is lássák hogy nem mindenen kell szomorkodni, mindenben a jót, és a vicceset kell keresni akkor is ha mások nem így gondolták. De kérdést mindenki úgy értelmezi ahogy akarja csak a kérdés alatti infót tartsa be kommentnél.
2012. máj. 16. 15:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint szted az anorexia = antigravitáció?:)
2012. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!