Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ettől függetlenül lehetek...

Ettől függetlenül lehetek normális?

Figyelt kérdés

Hali, a mai napon tanulás közben elgondolkodtam valamin, aztán a fantáziám az alábbiakat produkálta;


Először láttam egy ventilátort, ami belement egy csuka szájába, amit sajnos kifogott egy horgász, de őt olyan erős ürülék permettel fröcskölte szemen, amivel egyből szeme világát vesztette, ekkor a horgász beleesett a vízbe, majd egy afrikai lesőharcsa leharapta a lábát a combjától, de a harcsát egy harci aligátor kettéharapta, aminek a nyelvét egy harci menyét megcsonkította. Az aligátor a partra sietve feldarabolódott a kombájn miatt, majd a húscafatok kirepültek a sztrádára, ahol egy 78éves Litván öregasszony szélvédőjét betörve a nő ijedtében elvesztettem uralmát a varburg felett, majd nekiment egy emlékműnek, melyből felszállt az ördög, és azt mondta neki, hogy kilyukasztja az autó kerekét. Majd jött 2rendőr, aki helyszínelni kezdett, de őket egy rotveilerKecske megtántorította, így elfutottak egészen Koszovóig. A nagy hőségben az egyik szomjas volt, a másiknak viszont üríteni kellett hugyhólyagján, így kénytelen volt a másik rendőr szájába üríteni, aki később a sós vizelet megivása miatt veseproblémákkal meghalt.


A rendőr elment Ausztráliába megnézni, hogy a kenguruk tudnak-e boxolni, de aztán rájött, hogy full kamu, amiket a baba csatornák állítanak. Nagy csalódottan visszajött Magyarországra, ahol testet cserélt egy utcaseprővel, aki éppen a CBA-t rabolta egy elektromos hurkatöltővel a kezében. A Gumicsizmája egy kicsit csúszós volt, így hátraesés közben a hurkatöltő bedarálta a fülét, így lett Vangogh. Majd a semmiből megjelent Michael Jackson, aki úgy tökön rúgta Gyuszi bácsit, a bolti eladót, hogy 2 őrtoronyből egymást darálták AK47-el... Aztán Mr.Jackson elment egy szilvásgombócba, ahol tojásokat evett gumicukor színesceruza reszelékekkel , majd egy törpe papagájt nyelt le, akinek a füle egy zombivá változott, ekkor Jackson elmenekült a tokaji pincék egyikébe, majd egy M4A1 Típusú automata fegyverrel lőtte a fertőzött zombikat, mikor úgy tűnt elfogytak hívta fekete lacit, aki természetesen hű volt a régi korhoz, és csak húsbárddal harcolt a Zombik hada ellen.


Innentől eléggé kiesett minden, mert azt vettem észre, hogy a zuhanyfülkét próbálom kettészelni egy motoros láncfűrésszel meztelenül, illetve valaki megpróbálja a lábkörmömet lerágni.


Nem tudom normális-e, orvos kellene?



2012. máj. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Te pszichopata :OOO
2012. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! Velem nem történnek ilyenek, és én kérdezem, hogy ettől még lehetek normális? :)
2012. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket az unatkozó balf@szokat-.-"
2012. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NagyHunor válasza:
nem
2012. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!