Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nagypapám Schmit Pál. Mit...

A nagypapám Schmit Pál. Mit tegyek ha az osztály társaim csúfolnak e milyatt? Bőveben lenteb

Figyelt kérdés

A dolgozatoknál mindíg aszt hiszík hogy puskáztam vagy másról másóltam.

és a hejesírásom miat is mindíg piszkálnak:/

meg úgy néz ki papa nem fog tudni szerezni nekem egy zsírós álást a paralamentnél ahol tudnám uralni a népet és elnyomni őket meg persze kifosztogatní.

mít tehetek? komoj kérdésre komoj választ ís várók!

16L (Shmit Dóra)


2012. ápr. 9. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Legyél terhes nem kell suliba járni :D
2012. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem süjedek a kissebség szintlyére:D anyira nem sulyos a hejzetem
2012. ápr. 10. 17:28
 13/25 anonim ***** válasza:
hát de helyes írásilag sem remekelsz. legalább apádtól tanulhattál volna és másolnád a szöveget :D
2012. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
eről beszéltem hogy mindíg megsértík az érzéseimet amikor a hejesírás miat csufolnak:(
2012. ápr. 10. 19:10
 15/25 A kérdező kommentje:

és a nagy papám.

apa is müvelt ember, de őt nem ismeri senki és így könyeben tud lopni,csalni,hazudni és nincs nagy kockázata, mert ha lebúkik akor nem túdja meg az egész orszag

2012. ápr. 10. 19:11
 16/25 anonim ***** válasza:
nem a postás hozott?
2012. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedes Dóra!

Én ís ijen diszertácíokat irók, és szeretném fejalánlani a segitségem. Edíg remek szakkdolgozatókat írtam, föl sem fóg tüni, hógy nem őnők írták. Szoval, váróm lyelentkezésedet!


Űdvözletel: Bacsó Olívérr

2012. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

jaj olivér!maga nagyon rendesnek tünik.de nem merek most kockáztatní híszem papát is most míndenki támadlya. ha még rólam is kíderűl hogy nem én irtam a dolgozataimat akor semi eséjem nem lesz hogy bekerűlhesek a paramentbe fosztogatní és úralkodni a népen. de ha csendesedet a hejzet feltétlenűl fel fogom keresni kedves olviér!

üdv: Dóra

2012. ápr. 10. 22:25
 19/25 anonim ***** válasza:
Kedves Dóra. küldj pár képet ruhanélkül és nem fog érinteni ez a diszkrimináció :D
2012. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
fék
2012. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!