Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 0,1 éves bünözöként ciki hogy...

0,1 éves bünözöként ciki hogy nem vagyok tagja a maffiának?

Figyelt kérdés
Már öltem is meg bankót is rabóltam és vannak fizetös nőim is.

2012. ápr. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
...csak magyar helyesírás kézikönyved nincs.
2012. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stewie Griffin #1 válasza:
úristeeeeen :o Degáz XD Tök szar vagy öcsém.... ha nem vagy tagja maffiának akkor nem is vagy bűnöző!!!!
2012. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jin ***** válasza:

nem kell tagja lenni a külső tanácsadó vagy külső segitő a legjobban fizető a kockázathoz képes

De a Cosa Nostra és hasonló csoportok a valamit is érő maffia szervezetek!

Öltél,hu de kemény....és mivel?Mert én fölöslegesen nem gyilkolok....inkább fizessen havonta,hogy ne haljon meg:D

rablás???mi a fsznak?....A k urva futtatás értelmesegyedül

Attól nem vagy bűnöző ,hogy öltél azt lehet azért,hogy teszteld a vadi uj katanád,mert ha kihuzod a hüvelyéböl életet kell elvegyen!

2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jin ***** válasza:

nem kell tagja lenni a külső tanácsadó vagy külső segitő a legjobban fizető a kockázathoz képes

De a Cosa Nostra és hasonló csoportok a valamit is érő maffia szervezetek!

Öltél,hu de kemény....és mivel?Mert én fölöslegesen nem gyilkolok....inkább fizessen havonta,hogy ne haljon meg:D

rablás???mi a fsznak?....A ku rva futtatás értelmesegyedül

Attól nem vagy bűnöző ,hogy öltél azt lehet azért,hogy teszteld a vadi uj katanád,mert ha kihuzod a hüvelyéböl életet kell elvegyen!

2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!