Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kék bálnát szeretnék tenyészte...

Kék bálnát szeretnék tenyészteni. Mekkora medence kell hozzá?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy otthon szaporítom őket, majd szabadon eresztem, mert úgy hallottam hogy kihalófélben vannak.

2012. márc. 1. 19:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
Asszem kb. akkora elég lessz, mint a fürdőkádam. Talán egy kicsivel kissebb is lehet, ha spórolni akarsz a víttel...
2012. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
hát szerintem Chuck Norrist kérdezd mert ö neki egy rahedli van !
2012. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gomzoli ***** válasza:
ne túl nagyot, mert abba sok algaírtó kell. Ez a bálnafajta nem nyalogatja le az algát az üvegről. Meg vigyázz, nehogy törpeharcsával együtt tartsd, nem bírják egymást! Én ezt sajnos korábban nem tudtam, és gyanútlanul összeöntöttem őket, erre folyton egymást kergették, és harapdálták. A végén egyiken se maradt pikkely!
2012. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De a helyesírásából, úgy látom, hogy Schmidtt Pállal van dolgunk...Még gazdag is...Úgyhogy meneküljünk!!!!
2012. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 rakasta ***** válasza:
egyetlen értelmes válasz gomzoli adta.... lényeg hogy egyedül legyen a bálna a párjával először elég egy 1000 l-es akvárium, de később jobb ha csinálsz egy nagy helyet neki, valami nagyobb tavat be kell sózni, és abban elvannak.
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak szólok hogy 1000 liter az 1 köbméter. Egy 1x1 m-es medencében nem nagyon férnének el ketten... :)
2012. márc. 3. 00:40
 17/17 ??.?? ***** válasza:
Semekkora! Medencébe hogy akarsz bálát rakni! Vedd meg a Balatont ( Néhány millió )és vegyél még két bálnát ( talán meglesz az 1 milliárd ). Csak ennyi kell. Remélem segítettem. Sok sikert hozzá.
2012. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!