Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A ti anyátoknak is vannak...

A ti anyátoknak is vannak homokos barátai?

Figyelt kérdés
Mert az enyémnek szerencsére nincsennek de ismerősömének vannak.
2012. jan. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ismerősei vannak, ilyen barátai szerencsére nincsenek. Öröklődött: nekem sincsenek.
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs de.az ismerősőd anyának a barátai hány évesek?és kérdező téged zavarna ha a te anyádnak lenne?miért kell valakit a szexualitása alapján elítélni...?gondolj bele olyan is lehet h te nemtudod h az anyád barátja meleg....mert férfias...akk mirét zavar?gondolhatod h nem mászna rád...vagy kitudja..de akk is kicsi rá az esély.

(am a kérdést ugy feltételeztem h te egy fiatal pasi vagy és anyádnak a barátai vele egykorúak és fériak)

2012. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak fura, és érdekesen veszi ki magát, azon is gyakran elmosolyogtam, amikor az egyik régi tanáromról kiderült, hogy meleg barátai vannak. Valahogy fura ez nekem, na, egyébként negyven körüliek.
2012. jan. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!