Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan melegek, akiknek...

Vannak olyan melegek, akiknek csak fiú barátai vannak?

Figyelt kérdés
Tehát a melegek lányokkal szoktak barátkozni, mindenütt így hallani, mert végülis belülről ők is lányok. De vannak olyan melegek, akiknek viszont csak fiú barátai vannak?
2011. dec. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

igen, alapjáraton igy van, amíg fel nem vállalják, addig lánokkal próbálják fedni magukat.

amikor már felvállalták, vagy már nem érdekli őket, általában ez bőven 25 fölött szokott lenni, akkor lógnak hasonszőrű melegekkel(általában).

2011. dec. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hmmm. Én 25 felett vagyok és vannak lánybarátaim. Meg "hasonszőrűek" is... Egyébként én nem vagyok lány belülről ez egy baromság... Azok a transznemüek. Egyébként itt az elfogadásról van szó. A férfiak nehezebben fogadják el a dolgot, mert veszélyeztetve érzik magukat. Egy fiú lány barátsághoz hasonlítható a meleg férfi és a hetero férfi barátsága. Mindig van benne valami plusz...
2011. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem erre gondoltam. Meleg fiúnak heteró fiú barátok.
2011. dec. 14. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik évfolyamtársam meleg volt, és -b ár én magam nem ismertem őt igazán -, úgy vélem, a fiú osztálytársai voltak igazából a barátai, a lányokkal csak úgy beszélgetett. Amúgy tök fiús: rocker, szinte mindig feketében járt, meg bakancsban, és semmi lányos gesztusa nem volt, de annyira azért nem ismertem, nem beszéltünk igazán sokat.
2012. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!