Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy segítsek nekik? Azoknak...

Hogy segítsek nekik? Azoknak akiknek kell?

Figyelt kérdés
Vannak szegényebbek, én is ismerek egyet, nem személyesen, de van hogy nálunk dolgozik. Nincs rendes állása. Van családja akire vigyáznia kell és el kell őket tartani. Szeretnék rajta segíteni, de nem tudom hogyan. =/ még gyerek vagyok 13 éves, és nagyon sajnálom őt!! =(( Ma is itt volt, és mondta hogy adjunk neki a holnapi pénzből is mert be kel vásárolnia! Nagyon sajnálom őt, mióta elment ezen agyalok!! Segítsetek, adjatok ötleteket! Hogy csináljam hogy jobb legyen nekik??
2011. nov. 29. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves hogy aggódsz, és kedves gesztus lenne segíteni.


Már az, hogy dolgozhat nálatok is segítség. Te még gyerek vagy igazából, szóval a saját keresetedből nem adhatsz. Esetleg a szüleidnek mondd el, hogy nagyon sajnálod az illetőt amiért szegények, és dobd fel az ötletet, hogy esetleg a fizetése mellé adjatok neki néha 1 kiló cukrot, lisztet, krumplit, zöldséget vagy valami élelmiszert ha ezzel nem sértitek meg.

2011. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, hogy hogyan fogadná..de nemtudom nem mondom hogy szegények vagyunk!! mert nem, apukám nagyon jól keres meg minden, azért hogy ilyet adjunk drága, de lehet, meg nemtudom hogyan fogadnák =(( amúgy most az jutott eszembe hogy az is segítség bár kicsit nehezebnb de ha szerzünk neki állást rendeset mindennaposat nem?
2011. nov. 29. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen az a legnagyobb segítség ha szereztek neki rendes munkát. Szoktak valami olyasmit mondani, hogy nem az a segítség, ha az éhezőnek halat adsz, hanem ha megtanítod halászni.
2011. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha oké, ez jó köszi majd meglátom!
2011. nov. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!