Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok a delfinek és...

Mit gondoltok a delfinek és az emberek keresztezéséről? Lehetséges, hogy a tudósok sellőket állítsanak elő?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy az ezotv jósai és tisztán-látói segíthetnek ebben, a pilisi szívcsakra felnyitásával?

2012. jan. 17. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Heregyulladás? xDD


Naja, heregyulladást is kapna szegény delfin, ha egy szerencsétlen embert fogunk, azt átdöfünk a hasán, mondván keresztezés. Bár A kis hableányt néző 6 éves kislányok megijednének az eredménytől. A pilisi szívcsakra meg csak a Pilisben élő delfineken tudna segíteni.

2012. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem egy ember-ló keresztezés,a bájdorongja öröklődött ló apukájától,anyósom egy ember -majom keresztezés,én egy ember-Isten keverék vagyok,a kislányom egy ember-angyal keverék, a szeretőm egy ember-gorilla keverék. Szóval van iyen bőven a világon,mi a kérdés ?! Ja,hogy apud egy tyúkot tojózott meg .....ezotv
2012. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted a lódarázs hogy lett?
2012. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Besírtam a röhögéstől.

Ezt a humorba kellett volna nem az Ezotériába és főleg nem a Mágiához... Nem bírom abbahagyni a röhögést.

2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ökörszemet és a paradicsom madarat már meg sem említem...
2012. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a szarvasbogár.
2012. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsidó és delfin keveréket már láttam a South Parkban, az volt a Zsiffin. Tehát lehetséges.
2012. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én felhívtam az EZO TV-t és megkérdeztem tőlük. Azt mondták, hogy a pilisi szívcsakra erre a célra nem használható. Viszont az indián sámánok ezt már megcsinálták, csak akkor a tűzbe dobtak egy rubintot, meg egy lovat, Ebből lett Rubint Réka. A tűzből kiszállt a hamu, elfújta a szél egy fa tetejére, majd beporozta annak bibéjét. Amikor a drágakő ló megnőtt, lepottyant a fáról, azóta vallják az emberek, hogy nem minden arany ami fénylik és hogy ajándék lónak ne nézd a fogát.
2012. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már megvolt, csak nem publikus. Én naponta szexelek velük.
2012. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
A káposztalepke és a tigriscápa is érdekes párosítás. A mamutfenyőről nem is beszélve...
2012. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!