Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol van a 3 fejű sárkány...

Hol van a 3 fejű sárkány barlangja?

Figyelt kérdés

A böszme Hidan levizelte Zetsu pajtásom, így elmentem a Minuszba, hogy vegyek húst Csalán nagyi titkos húsleveséhez. Ott találkoztam egy pénztárzossal aki azt mondta addig nem ad el nekem semmmit, amíg ki nem szabadítom

a 3 fejű sárkány karmaiból szeretett lányát. Kérlek segítsetek nekem hogy én is segítsek Zetsu pajtásomon. Üdvölet : Magaslatokba becsült narancs pofa vagyis Tobi


2012. jan. 8. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyé' balra a Retkes Jóska utcába majd a Göthes ló téren keresztül elmész a bótig oszt' ott jobbra fódúsz
2012. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellj át az óperenciás tengeren,majd ahol a kurta farkú kismalac túr partravetődsz.Megkeresed a négyszögletű kerekerdőt,de tévedj el és találj rá egy kis házikóra ahol a 7 reptoid él.Egyél a kalukkal.a tányérukból,a székükről aztán dőlj le az ágyikójukba.Maj reggel kellj újból útra és addig bolyongj amiíg meg nem találod Hagrid házát.Ha megtaláltad menyj be és figyelmeztesd Csipkerózsikát,h szúrja meg az órsóval az újját mert oda kell adnod a jólánynak,h beleejthesse a kútba és megrázhassa Holle anyó dunyháját.Mert a hópelyhek elvezetnek Lapföldre ahol majd találkoznod kell a Télapóval,h elkérd a szánját mert csak az tudja az utat a kofa leányához a 3 fejű sárkányhoz.(De ha még sem sikerül megvalósítani valamelyik küldetést megfelel Aladdin szőnyege is.)
2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keresd meg a fanyűvő Yamato kapitányt, utána menjetek el a 3 fejű sárkány barlangjába, hidd el tudni fogod az utat.

Óvva intelek, hogy ne öld meg a 3 fejűt. az 1/2 fejű az igazi.

2012. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves idegen!
2012. jan. 27. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
CSááá Tesa. A nevem Sü
2012. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Üdvölet! Tobi betolni merészeli a pofáját az ön barlangjába Mr. Sü'!
2012. jún. 10. 13:04
 7/7 anonim válasza:
nos kukutyin déli részén ahol már nyilik a sárkányvirág
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!