Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Nagyon félek! (? )

Mit tegyek? Nagyon félek! (? )

Figyelt kérdés
Van egy pasim akit megszálltak az ufók, mert mindig hülyeségeket beszél idegen nyelven pedig csak magyarul tud! Nagyon szeretem és nem tudom mi van vele! Hallott már valaki ufóűzésről? NEM KAMU!!! Segítsetek!!!!!!!!
2012. jan. 3. 15:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 anonim ***** válasza:
29%

Nem akarok köcsögölni,de szerinted egy orvos mit tud mondani arra,ha kék a taknya, idegen nyelven beszél és még világít a szeme? ez tuti nem betegség!!!! Ez földönkívüli támadás! Szerintem védjétek magatokat nehogy belétek is beszálljanak és ne kritizáljatok -.-" és nem vicces! (ismétlem)

Vera

2012. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/139 anonim ***** válasza:
72%

Van valami fogalmad arról, hogy mi az az "ufó"? Hogy minek a rövidítése?


Nézz utána, és rájössz, hogy az biztos nem szállta meg. Max. a kertetekben szállt valami.

2012. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 bazsi93 ***** válasza:
72%
Ha az ufók beleszálltak volna,az már rég nagy baj lenne,mivel az ufó nem tud beleszállni az emberbe. az ufó az magyarúl azonosíthatatlan repülű tárgy!Szerintem te a füldönkívűlieket akartad írni,de nem jó vicc.
2012. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/139 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért,de én is UFÓ-nak írtam volna...a földönkívülit az eberek 90%-a UFÓ-nak hívja -.-" leszállnátok a kritizálásról? basszus ilyen agybetegek vagytok,h nem fogjátok fel,h ez komoly dolog? -.-

Vera

2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 bazsi93 ***** válasza:
72%
hát akkor az ember 90%-a agybeteg :D Én amúgy a földönkívüliket tanulmányozom,szóljatok ah gond van.
2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/139 anonim ***** válasza:
24%

Ez jó! :) igazán elmagyarázhatnád a hülyéknek,h földönkívüliek léteznek és ez nem vicces dolog!

Vera

2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 anonim ***** válasza:
72%

Egy orvos kitudja deríteni ha valami rendellenesség van a páciens testébe. Ha az illető zöldet fosik, lilát hány, stb. akkor annak oka és nyoma is van a szervezetben. Ha pedig valamit "beleültettek" az idegenek akkor a röntgen kimutatja. Bár nekem akkor is sántít ez a történet. De te biztos jobban tudod. Mellesleg ha orvos olyat talál ami furcsa, megmagyarázhatatlan akkor valószínüleg többen fognak gondolkozni rajta, hogy az illetőnek mért van a belébe egy kis zöldd troll és miért kék a taknya.

Üdv.: Mr. Hülye

2012. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/139 anonim ***** válasza:
72%
Fogjátok már fel, hogy az ufó AZONOSÍTATLAN REPÜLŐ TÁRGY. Elég gáz ha egy ilyen szállta volna meg. Én amúgy nem a pasid miatt aggódok, hanem miattad. Ez a kérdés, meg az egész szitu több helyen bukik. Felvilágosítanálak, hogy valaki egyszer azt írta nekem, hogy kamu kérdéseket írogat, hogy hányan dőlnek. Ne legyetek már egy ilyennek áldozatai. Nem azt mondom, hogy minden kérdés az, de itt akárki akármit ír a kérdező azt mondja, igen van ilyen tünet. Ez azért gyanús.
2012. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/139 anonim ***** válasza:
72%
Engem inkább az érdekelne, hogy ehhez hány üveg házi pálinkát kell elfogyasztani, hogy valaki ilyeneket hallucináljon? :D
2012. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/139 anonim ***** válasza:
72%
kiváncsi vagyok a folytatásra...
2012. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!