Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti nem féltek egy kicsit?

Ti nem féltek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Mi van ha tényleg világ vége lesz és minden amit szeretünk egy másodperc alatt eltűnik . 2000-re is ezt mondták de nem csaptak ekkora feneket neki. Miért van olyan érzésem hogy a történelem megismétli önmagát??
2011. dec. 30. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

na hát kíváncsi lennék h a sok nagy pofájú k*csög, aki ilyet mond h röhögne ha megtörténne, valóban röhögne-e...sztem nagyon nagyot nézne mindenki, ha lenne/lesz.

Remélem nem lesz, eddig nem hittem benne, alaptalannak tartottam, de amióta már ennyire felfújják és a vízcsapból is ez folyik, rádióban, újságban, neten, tv-ben, VISSZASZÁMLÁLÁS IS ELKEZDŐDÖTT (neten is van visszaszámláló óra+hírekben is mondták), azóta kicsit én is elgondolkoztam h hoppá...

Nem tudom mire jó ez az emberiségnek h ezt csináljak a NEM 100%-os dolgoknak, úgy látom h már várják is h ez megtörténjen szó szerint. Jó pofára esnének, ha tényleg lenne belőle valami. Ha ennyire várja mindenki és így ilyen szinten híresztelik a balszerencsét, talán Isten közbe is fog szólni és valóban lesz világvége...CSINÁLJÁTOK CSAK!!! Hitetlen balf*asz emberek!! Nincs hit az emberiségben és ez a legnagyobb világvége...

2012. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Értem, nyugi bennem is van egy kis félelem.
2012. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!