Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kivel milyen cikis dolog...

Kivel milyen cikis dolog történt eddigi életében? :D

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy plázában egyszer leejtettem egy szelet pizzát.De utána felvettem és megettem :D.

Akkor egyszer Pesten a Mekiben a felső szintről kiborítottam a kólám ami mind lefolyt az földszintre :D.

Reggel mikor mentem suliba megcsúsztam a jégen és pont lekéstem a buszom amiről mindenki engem bámult :D

A buszon egyszer nagyon sokan voltak és alig bírtam kapaszkodni így hát nem is kapaszkodtam mert azt gondoltam a sok ember között nem fogok elesni és megtarthatom az egyensúlyom.Igen ám de a busz akkorát kanyarodott hogy én előre estem és 2 kislánnyal együtt akkorát csattantunk a földön mint az állat.én még nyögtem is egy kicsit hogy NYEEHEENEE mert annyira fájt. Én szaporán kértem a bocsánatot de szerencsére nem haragudtak.Persze a buszon mindenki nézett :D.

2011. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előadásom volt és fent volt egy szék a színpadon, nem figyeltem oda és a közönségbe berugtam :DD


mentem utcán tömegben és jégen olyat csúsztam h letaroltam az elöttemlévő 2embert is :D


nagyonkészek voltunk haverral azt sem tudtuk hol vagyunk de akartunk hajtani még1 cigit. mondja haverom hogy "oott ott csináld meg ott van fény". elkezdem csinálni nézek jobbra emberek bámulnak. nézek balra emberek bámulnak. nézek körbe és pláza közepén vmi eladópulton kezdtem el tekerni... :D

2011. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ezeken jót nevettem.

ha valakinek van még vicces története, szívesen olvasom :D

2011. dec. 26. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A buszmegállóba egy csomó ember előtt seggre estem(nagy része kollégám volt). Nagyon fájt, de felpattantam rohantam tovább. Égett a pofám rendesen!
2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
hú basszátok meg 7 karóm van bioszból!
2011. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszer a buszon utaztam,de mivel nem volt hely nem tudtam leülni,és épp fékezett a busz.Kapaszkodni se tudtam,ezért véletlenül csak úgy reflexből megfogtam egy bácsi nadrágját..xDxDDD oda nézett és szakadtam a röhögéstől..azóta nem állok szóba vele ugyanis ismertem a bácsit xDxD
2012. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!