Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most apukámra vagy anyukámra...

Most apukámra vagy anyukámra hasonlítok? Melyik szülőmet örököltem?

Figyelt kérdés

Apukám így néz ki: [link]


Anyukám: [link]


Én: [link]



Köszi a válaszokat!!!


2011. dec. 17. 21:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

a vízóraleolvasó furcsa ember, rasszista, ilyenek lógnak a fáján: [link]


Ez is gyümölcs?

2011. dec. 17. 23:09
 12/21 A kérdező kommentje:
Mármint a karácsonyfáján
2011. dec. 17. 23:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a vízleolvasó és a postás közös gyereke vagy. Mert az egyim hosszú, mint te, a másik kerek, mint te. A színed meg azért olyan, amilyen, mert két fehér embernek is születhet barna bőrű gyereke, csak rtka. Te is ritkaság vagy.
2011. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mind 2 férfi o_O
2011. dec. 18. 15:59
 15/21 anonim ***** válasza:
És? Tudom, 2 apád van. Ha lehetsz gyümölcs, akkor lehet 2 apád is.
2011. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mi?Te minek neveztél? Gyümölcs?? :''(( NEM MONDHATOD EZT!! EZ CSAK A SZÁRMAZÁSOM... Attól még, hogy egy fán értem, nem kell rögtön legyümölcsözni! Most itthon sírok... :( Leestem egy fáról, regisztráltam a gyk.hu-ra és ez lett az életem... Egy gyümölcs... Azt hiszem, öngyilkos leszek... Ha elég ember azt mondja: ne, ne legyél az! akkor nem leszek az.


Rajtatok múlik...


(Ha esetleg gyerekek erre támadnak, ez csak egy kamu kérdés, csk úgy eljáttszom.!!!!:D) (Nem leszek öngyilkos, csk sszövünk egy történetet.)

2011. dec. 18. 20:28
 17/21 anonim ***** válasza:

GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS GYÜMÖLCS

TE GYÜMÖLCS VAGY!!

ÉN MEG RASSZISTA, ÉS UTÁLOM A GYÜMÖLCSÖKET! LÉGY ÖNGYILKOS! Öngyilkos körte, még végül kifolyik a körteleved és gyümölcslé leszel.xD

2011. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Csak azért sem!!!!
2011. dec. 21. 08:53
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettenetes. Jobban megnézve, apádnak és anyádnak nem is lehet közös gyereke. Csak vadhajtások.

Nem cserélted fel őket véletlenül? Akkor legalább a vízórásat el tudnám képzelni.

2011. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazad van. Gyümölcs. Mazsola vagy.
2011. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!