Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok írni ilyent?

Tudtok írni ilyent?

Figyelt kérdés

Valami k*rva jó mikulásos karácsonyos "versikéket"

alapszabály:

1.A vers ne legyen nyalizós!!

2.hülyeségekkel legyen teli

3.az év baromságiaival együtt

pl. ilyenre gondoltam:


ej öreg télapó szánja bánja,mert az ő szánja nem is olyan drága.Télapó hohohó öreg járgány hű,de jó ...igen ám igen ám de szép ez a mikulás.alsó gatyája lennt,szarvasok fennt ...

ajándékok a szánon seggem meg a lángon..hohohó sikolt egyet Rudi rénszavars...Gazsi meg mögötte öregvén na elaludt az út közben...neki mennek a petőfi szobornak ..ajándékok mindenütt potyognak..magdi anyus fogsora rá repült a popómra...apám láncfűrésze Britney Spears keblébe...lett egy kicsi plasztika nem baj legalább nem tellt money-ra...vége van a mesének mikulásnak seggének...:)


2011. nov. 19. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
grazie madam:)
2011. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit átalakítottam a szöveget és még bővűlt is pár sorral, de remélem ez is tetszik:


Kezdeném azzal hogy szuterén, itt vagyok a reptetésem helyszínén.

Az agyam nem egy bébi répa, bevallom nálam ez nem nagy téma.

Az ablakon sok a tömítés, gyerekek, nem kell ide körítés.

Cipőmbe van talpbetét ne feledd öcsi itt nagy a tét.

Hidraulikus Mechanikus legyen ez most Himnikus.

Mert ami itt szorzat az nálatok reciprok, jegyezd meg hogy egyszer minden snecit eltiprok.

Ha felelni kell homlokom már meleg, eljátszom hogy én vagyok a beteg és az életem hirtelen lepereg.

Mi az hogy faktoriális? Egyáltalán érti a tanár is?

Kiszivárogtatok mindent mint a búvárszivattyúk, hiába de én is találok szemet mint egy vak tyúk.

Szőrhagymát evett múltkor a szomszéd sólyma, de ezért talán még nem vágom orrba.

Mögötted lévő hölgy meg olyan bamba, mintha már kapizsgálná mi is a szőrhagyma.

2011. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez is marha jó lett :D
2011. dec. 16. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!