Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Másnál is meg szokott cápásodn...

Másnál is meg szokott cápásodni a víz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
aha,néha bekap XD
2011. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de most komolyan 2nap után már megcápásodik a víz. Föleg a teafőzőbe
2011. szept. 28. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Na hallod! Múltkor is elkezdtem ereszteni a fürdővizet a kádba reggel, hogy amíg lejön a kávé, már a kádban tudjam meginni; visszamegyek egy finom erős kávémmal, amiben di-lizergsav amidot oldottam fel, útközben kortyolgatom, oadérek, nyitom az ajtót és nem ott figyel a kádban egy cet?! Alig fértünk el egymás mellett.

Aztán megszárítkoztam, leeresztettem a vizet, mentem dolgozni, stb.

Másnap ugyanez, felkelek, vízeresztés, kávé, odaérek, erre meg ott bandázik a vízvezetékszerelő, és angolnákkal kanasztáznak.

Nekem is kéne segítség, mert már eléggé unom a hívatlan vendégeket :S

2011. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elözö. Az a vicc az egészbe hogy a házba új optikai kábelt építenek ki de most még cápásabb a víz. Szóval hogy az optikai kábelnek mi köze ehez nem értem de nagyon gáz.
2011. szept. 28. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, egy időben forraltam a vizet, és csak fűszerezni kellett, hogy egy igazi finom vegyes halleves legyen belőle, de letettem róla, egyrészt, mert nem tudok naponta 130 liter levest megenni, másrészt meg a villanyszámla olyan magas lett a 3 kilós merülőforraló miatt, hogy nem érte meg :(
2011. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
mákerek!nekem a vízben kis emberkék fuldokolnak és üvöltöznek.már k*vára unom!
2011. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A minap velem az történt, hogy lábvizet engedtem, és mire bennevolt a lábam, láttam, hogy cápák úszkálnak benne és elkezdik harapdálni a lábujjaim. Nehéz kiűzni őket.
2011. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Chemo ***** válasza:
Optikai kábel,és cápák?!?!?? Az csak egy hologramm,ne parázz!!
2011. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos? De hal szag is van. Tuti hogy ez is a víz miatt van. Mit tehetnék ellene? aktív horgászás segít hogy ne cápásodjon meg a víz?
2011. szept. 29. 19:28
 10/10 Chemo ***** válasza:
A szag csak a hűtőből jön,vagy halfeldolgozó mellett lax.
2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!