Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ilyet mindenki szokott?

Mr.brown kérdése:

Ilyet mindenki szokott?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nazgulokat látok és suttognak hozzám, de nem értem mit.Valaki beszéli itt a nazgultot?Vagy csak én látok ilyeneket?
2011. aug. 5. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én beszélem, mit mond?
2011. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
alkubudásimukitá tárábáráhámáli tukimatofku budáminozokaduf
2011. aug. 5. 23:45
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mit jelent kérlek segíts
2011. aug. 5. 23:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem nem jutsz fel a gyakorikerdesek fail-ra ha ez a célod, de egy próbát megért :DXD
2011. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
te is közülük való vagy!!!
2011. aug. 5. 23:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt mondja, hogy holnap reggelre nem fogsz élni, meg fognak ölni ha nem mondod meg, hogy hol van az egy gyűrű, Zsákos!
2011. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én beszélem a nyelvet. Az előttem szóló téved, ugyanis azt jelenti, hogy "Hová tetted a zsíros kenyeret?"

Ez nem vicc.

2011. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,, én is közülük való vagyok csak elhagytam őket. Azt kérik tőled hogy igyál a wc csészéből:) Ez náluk amolyan beavatási szertartás. Ha megteszed a barátjukká fogadnak, ha nem... hát akkor ő...
2011. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
te jó ég hol vagyok?az utolsó emlékem hogy megnyaltam egy ilyen bélyeget és akkor találkoztam a nazgulokkal.NEM KÉREK ZSÍROSKENYERET!!NEEE
2011. aug. 6. 00:10
 10/14 anonim válasza:
100%

Én értem,csak rosszul tagoltad amikor leírtad. Így helyes:

alk ub u dási muki tá tár ábárá h ámáli tukimato fku buda min oz okaduf

Nah most másold be a google fordítóba,és érteni fogod! :D

Valami értékes óra van Budán egy laboratóriumban,pár perced van hogy elsétálj érte. Meg valami kötél is szóba került. :)

2011. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!