Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ez a Fila mánia?

Mi ez a Fila mánia?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 22:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja én már az 3 éves Budmil táskámat hordom még mindig és még tökéletes.
2011. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Engem nem az zavar, hogy akciósan megvették, és sokaknak az van. Az zavar, hogy már egy csomóan csak azért veszik, mert FILA, nem azért, mert táska. Én itt csak a Nemzeti dalt láttam átírva :) Nagyon művelt próbálsz lenni, de ha összetéveszted a Himnusszal, akkor csak magadat égeted. A viccek pedig ütősek, és az a lényegük, hogy egy aktuális témát, amit mindenki ismer, taglaljon. Ennyi erővel fönnakadhatnál a politikai, a cigány, az anyós vicceken is.
2011. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35

már ma hát itt vagy? én vagyok az Dóra :)

2011. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Heló!
2011. szept. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Én itt csak a Nemzeti dalt láttam átírva :) Nagyon művelt próbálsz lenni, de ha összetéveszted a Himnusszal, akkor csak magadat égeted. "


Inkább te égeted magad azzal, hogy nem tudod megérteni, hogy mit írtam - én láttam a Himnuszt valahol máshol átírva egy Filásra. Inkább ti égetitek magatokat, hogy nem bírjátok már elolvasni, mit ír a másik, csak a véleményére köpni, mert ő nem nevet ezeken a béna poénokon...

2011. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
bocs, kérlek linkeld be, hol láttad te a Magyar Himnuszt átírva, éredekelne, megtanulnám. A nemzeti dal lett átírva, szal fogd be az ólajtó szád.
2012. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!