Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ez a Fila mánia?

Mi ez a Fila mánia?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 22:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

94%-os vagyok..köszönöm...


FILA La Fiesta…

FILA La Noche…

What the fuck?


Piros alma minden ágon, Fila táska minden vállon!


Egész úton hazafelé azon gondolkodám, mikor tellik be a pontgyüjtő füzetem és vehetem meg a filám...


fiú: Szia cica

lány: Szióka

fiú: Istenien nézel ki *.*

lány: Ezzel a dumával úgyse kapsz meg :)

fiú: Van FILA táskám

lány: Dugunk?


Miért szomorú a katicabogár?

Mert nincs elég pontja hogy FILA táskát vegyen.


:DD

2011. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

94%-os vagyok tudok még többet is pl.:


2 Fila táska beszélget.

-Te mit csinálsz?

-megyek ki a divatból :)


Nem para...FILA fejjel :DD

2011. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hová süllyed Magyarország?


Könyörgöm, attól, hogy valaki nem tud és nem akar 80.000 Ft-ot elpazarolni egy sz*r Konzerv-táskára, ehelyett olcsóbban hozzájuthatott egy márkás, jó minőségű táskához, miért kell lefikázni????

Igaz, nekem nincs, de hallottam, hogy jó és kényelmes, sok cucc belefér.

Különben is, mi a fucknak kell lenézni azt az embert, akinek ilyen táskája van, hmm? Csak azért, mert nekik nincs elég pénzük, hogy megvegyenek egy olyan táskát, ami hamar tönkremegy, nem ér semmit, de nyolcvanezerért adják, hmm?

És hogy meritek átírni a magyar himnuszt meg a Szózatot? Mer tmár sajnos ezeket is látom körüzenetekben... És még ti mondjátok magyarnak magatokat.


Szégyelljétek magatokat, szánalmasak vagytok ugyanis nem az az ember szánalmas, akinek van Fila táskája, hanem az, aki ezen fennakad és poénokat gyárt, zeneszámot ír és ezzel akar kitűnni! Mert kérlek szépen, aki fennakad ilyen kis dolgokon - igaz, sok a Fila táska, de hogy még humorérzéke sincs... :)

2011. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy beleszólok a kis "regényedbe" ,de nem én másítottam át a himnuszt és vagy ezren biztos,hogy leírták és mondogassák és épp én legyek a kivétel vagyis épp én vagyok az akit megszólnak és ne írjam le .Hát köszönöm ez van.Mindenki röhög rajta és??

Ez van ,ezt kell szeretni,ha nem tetszik akkor meg sz@rd le a Fila táskát.

(és én nem haragszom rád,és nem is akarok veled osztozkodni meg ilyenek csak mondom):)

2011. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok a kis "mondókádba", de tudom, hogy nem te másítottad át, nem is mondtam, hogy te voltál az... Ennyi.


Általánosítottam, tisztelet a kivételnek, de már lassan mindenki ezen az 1 hónapos témán izél... Szánalmas és az is, hogy ezekből viccet csináltok. És akkor még az érzi magát sz*rul, akinek van, és megvette olcsón - nos, ő jobban is járt, legalább van, amiben viszi a TANKÖNYVEIT ÉS EGYÉB CUCCAIT.

2011. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én pont leszrom ki miben viszi a cuccait. De miért baj, ha viccelődnek a zemberek? Ezek a legártalmatlanabb kritikák és igenis van helyük, akkor is röhögnék rajta, ha én is FILA táskával járnék.:)
2011. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:52


Jajj a helyett ,hogy inkább irogatsz itt ilyen szövegeket inkább elrakodnál a tankönyveiddel a Fila táskáda ,és készülj fel az iskolába nagy szükséged van rá.:)

Amúgy látom a humor érzéked az 10-ből az 1-es szint körül lehet vagy még ott sem.Szánalom vagy márt bocs de tény -.-

2011. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
FILA már ma?
2011. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szövegértési készségeid haladják meg az 1-es szintet, mert ugynais én kijelentettem, hogy nincs Fila táskám - de ezek szerint az értő olvasás már nem divat. Kár, de azért remélem megfogsz élni valamiből... :)


És jó a humorérzékem, de amit egyesek produkálnak, az szánalmas, nem nevezhető viccesnek. Remélem érthetően fogalmaztam.


Szép estét!

2011. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom sincsen azzal,hogy valaki Fila táskát hord,én is még a régi táskámat hordom,csak nem tudom,miért irogatnak vicceket róla mindenhol.
2011. szept. 25. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!