Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humanoid reptoidok az osztályt...

Humanoid reptoidok az osztálytársaim?!

Figyelt kérdés
Itt olvastam eme lényekről, a pontos leírásukat nem találtam, ezért kérem a segítségeteket. A minap a haverommal a suliwc-ben fotózkodtunk, csináltunk pár képet, majd észrevettem hogy a Bálintnak vörösen izzottak a szemei. Köpni-nyelni nem tudtam, azt hazudtam hogy anyukám üzent, hogy mennem kell. Hazamentem, egész éjszaka nem aludtam. Másnap, azaz ma, tettem egy próbát, és összehívtam az osztály egy ''év eleji csoportképre''. Mindenki beleegyezett, én nem álltam be közéjük, én fotóztam. A gomb lenyomása után megvártam, amíg betöltődik a kép. Ezután jött rám a halálfélelem, amikor azt láttam, hogy mindenkinek vérvörösen izzik a szeme. Annyira megrémültem, hogy kirohantam az osztályból, hazáig meg sem álltam, a szívem majdnem szétrobbant. Azóta itt vagyok a szobámban, magamra zártam az ajtókat, nem merek senkivel beszélni. Kérlek segítsetek, mi lehetett ez? Nem hogy a suliba nem merek elmenni, hanem régóta sem. :( Kort nem írok, kinevetnétek. ;(
2011. szept. 2. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a Reptoid Inváziót elbagatellizáló, a fenyegetés komolyságát semmibevevő, ezzel poénkodó kérdéseket valóban át kell tenni a humor kategóriába. De ha minden "reptoidos" kérdést oda tesznek azzal mérhetetlenül megnehezítik a tudományos ismeretterjesztést és felkészülést.
2011. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

tudományos ismeretterjesztés? :D :D :D

ez a válasz önmagában humor kategória.

2011. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Istenem.... -.-" amúgy amikor először észre vetted akkor csak annak a bálintnak volt vörös a szeme???
2011. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
mi a rákért jelentettétek a kommentemet?! én legalább leírtam az igazat...-.-"
2011. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
xDDD tudományis ismeretterjesztés. Jókat nevetek de persze ezeket senki nem gondolja komolyan a kérdező is csak viccelt. Csak néhány kisgyerek veszi be
2011. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

@ ma 15:37


már maga a reptoid név is szánalom, nemhogy ezna sok hülyeség amit hozzá írtok. Ha orvosra van szükségetek akkor mavaslok mielőbb felkeresni egyet.

2011. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ennek fele sem tréfa kölyök, melyik iskola ez?
2011. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Úristen te idióta.. Nem léteznek reptoidok és a VÖRÖS SZEM az gyakran van FÉNYKÉPEZŐGÉPEKNÉL!. Nem véletlen vannak egyes progikban VÖRÖS SZEM ELTÁVOLÍTÓ... Unokatesómnak is VÖRÖS a SZEME mert FÉNYKÉPEZŐGÉPPEL lett fényképezve!.. És ha jól tudom a vaku miatt vörös mert nem tom már a szem miatt valami izé van.. Idióta gyerek..


Ha meg kamu akk kabbee :)(Ha már írta valaki sry)

2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 KillerHUN válasza:
Olvastam a kérdést és csak nevetek hogy lehet valaki ilyen tudatlan nekem is van pár kicsi kora beli gépem ahol vörös a szemem ez a Vakutol van a ma gépeken már van ilyen vörösszem kiszürö.Jah és a géped uj fajta vagy régi fajta?
2013. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!