Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humanoid reptoidok az osztályt...

Humanoid reptoidok az osztálytársaim?!

Figyelt kérdés
Itt olvastam eme lényekről, a pontos leírásukat nem találtam, ezért kérem a segítségeteket. A minap a haverommal a suliwc-ben fotózkodtunk, csináltunk pár képet, majd észrevettem hogy a Bálintnak vörösen izzottak a szemei. Köpni-nyelni nem tudtam, azt hazudtam hogy anyukám üzent, hogy mennem kell. Hazamentem, egész éjszaka nem aludtam. Másnap, azaz ma, tettem egy próbát, és összehívtam az osztály egy ''év eleji csoportképre''. Mindenki beleegyezett, én nem álltam be közéjük, én fotóztam. A gomb lenyomása után megvártam, amíg betöltődik a kép. Ezután jött rám a halálfélelem, amikor azt láttam, hogy mindenkinek vérvörösen izzik a szeme. Annyira megrémültem, hogy kirohantam az osztályból, hazáig meg sem álltam, a szívem majdnem szétrobbant. Azóta itt vagyok a szobámban, magamra zártam az ajtókat, nem merek senkivel beszélni. Kérlek segítsetek, mi lehetett ez? Nem hogy a suliba nem merek elmenni, hanem régóta sem. :( Kort nem írok, kinevetnétek. ;(
2011. szept. 2. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Ne viccelődj a reptoidokkal...

Ja és a képeken gyakran piros a szemük az embereknek...

2011. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
LOL. Fölösleges is lett volna kort írnod, az eredmény így is hasonló lesz... *facepalm*
2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem viccelődök, de akkor milyen lények mégis ők??
2011. szept. 2. 23:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet.
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg valakit hogy ugyanazzal a géppel fényképezzen le téged is,aztán gondolkozz el azon hogy milyen fajhoz tartozol valójában:)
2011. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerinted miután megláttam a képet, még szépen össze is pakoltam a gépet?
2011. szept. 2. 23:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezzük nem törölted a képet, ha oly kapkodva csomagoltad össze a gépet... Szal töltsd föl, hogy lássa a nagyvilág is, hátha választ is kapsz a kérdésedre azon kívül, hogy a vörös-szem effektet vagy mi a rákot ki kéne lőni azon a gépen és mindenki happy lenne.
2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

pirosszem effektus....


ja és had idézzem magamat


"nem léteznek 'reptoidok'. scifik, mondák, népmesék, fantasyk szerves részei.

szinte minden nép mitológiájában megtalálható olyan lény ami félig ember félig hüllő.

az első ilyen mese a Nagákról szól.

a Hindu mitológiában a Naga, föld alatti városokban lakó félig kígyó félig emberi félisten.

[link]

2011. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem érted, nem hoztam el a gépet, ott van a suliban, oda én vissza nem megyek az biztos.
2011. szept. 3. 00:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nem érted hülyegyerek, hogy ez egy kitaláció?
2011. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!