Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezt nem értem valaki elmagyará...

Ezt nem értem valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
este rájöttem, hogy azért szeretek elalvás előtt olvasni egy kicsit, mert utána folyton elfelejtek lapozni.
2011. aug. 26. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
stréber vagy
2011. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mikor olvasok előbb szoktam lapozni, mielőtt az oldal felét elolvasnám. Tök idegesítő. Amúgy azért felejtesz el lapozni, mert elgondolkodsz... nem? Vagy azt nem érted, hogy ezt miért szereted? Biztos álmosító...
2011. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ez egy vicc és valaki elmagyarázza?? nem én szoktam olvasni hanem egy vicc!!! szerinted miért vna a humor kategóriába?
2011. aug. 26. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaa! xdd Bocsi :D Na szóval ez nem vicces. Az a lényege, hogy azért szeret elalvás előtt olvasni (kizárólag elalvás előtt), mert elfelejt olvasni és így nem olvas. Az a lényeg, hogy képes azért olvasni, hogy ne olvasson. Csak azért olvas, hogy ne tegye... Nem nagy poén -.-" A 16.56-os voltam ;))
2011. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg elbutult ez a társadalom, ha ezt az egyszerű viccet sem érti senki. :(

Elmondom a helyes megoldást. Azért szeret elalvás előtt olvasni, mert elalvás után - mivel alszik - mindig elfelejt lapozni. ÉÉÉÉééérted? Aki alszik, az NEM lapozik, hanem alszik! Tehááát: sokkal előnyösebb akkor olvasni, amikor nem alszol, mert fent vagy és így tudsz lapozni olvasás közben.

Megvan? :D

2011. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!