Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Reptoidok miért akarják...

A Reptoidok miért akarják annyira leigázni a thordoxonokat és elfoglalni a Thordox bolygót?

Figyelt kérdés
Gondolom 404,Diator,Szenthelyi Árpád vagy Szükari biztosan tudja.
2011. aug. 16. 18:05
1 2 3 4
 21/35 Szükari ***** válasza:
Nem hiszem,hogy háborúban állnának.Beszéltem már telepatikusan a thordoxonokkal,de nem mondták,hogy háborúban állnának.
2011. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom ide is. A reptoidok nem EGY faj, hanem több. És igen a reptilianok mindenkit le akarnak igázni, akinek nem tetszik a pofájuk nekik, de nem önszántukból, hanem mert megmondják nekik a felsőbbrendűek. Ők ugráltatják az egész fajcsoportot.
2011. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%

Én egy reptoid vagyok. Átadom hát az üzenetet a fajtánktól:


Készüljetek a halálra, semmi esélyetek. Haderőnk elpusztít titeket. Az sem segít hogyha behódoltok. Hiába ellenálltok mivel elpusztítunk titeket. A fény szövetség nem fog nektek segíteni ha segít is akkor is sok fényévre vannak és nagyon nehéz lesz hamar ideérniük. Majd ha kiérdemeltétek a bolygót akkor nem támadunk tovább titeket. Egyelőre csak pusztítjátok a bolygót, és nem törődtök vele hogy haldoklik. Mi majd átvesszük tőletek ezt a bolygót, és helyrehozzuk amit ti elrontottatok.

2011. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Mit szívsz ember? :D látom jó az anyag,megdobhatnál vele.
2011. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A reptoid/reptilian egy olyan földönkívüli faj ami valami hipnózissal embernek tetteti magát, de sokszor kamerákon lebuknak. Nem mondom hogy elhiszem, de azért érdekes http://www.youtube.com/watch?v=xFpes9qWMj4 .
2011. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Tudom mi az,de szerintem irdatlan nagy baromság,SZEMÉLYES VÉLEMÉNY!
2011. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vágjátok. A reptilianok csak egy faji réteg köztük. Felettük áll egy faj még, aki osztja az észt.>
2011. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Ez lesz a 15.kérdés a Legyen Ön is milliomosban. :)
2011. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Mert a thordoxok arany iglukban laknak és nekik vannak a legjobb nőik. Illetve a thordoxon sör folyik a patakokban. Kb olyan érzésük lehet emiatt a reptoidoknak, mint amikor hőzöngesz, mert egy cigánynak jobb élete van nálad. A reptoidok nem bírták tovább elviselni, hogy nekik a gané reptoid bolygó jutott, a thordoxoknak meg a fullos telek, meg az egésznapos dőzsölés.- ennyi
2011. aug. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!