Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lady Gaga tényleg transzfeszto...

Lady Gaga tényleg transzfesztoid? UFO kutatók hogy jöttek rá? Mi, miértnem tudtuk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
0%

Hülye barom vagy!

Az UFO az isten! Nem rabolja az ember lélekét! Mond őszintén, hogy a francod tudod, hogy UFO rabolta-e? honnan tudod? hiszed az UFO-tól? találkoztál vele élőben? és beszéltél vele? na láttod, ez baromság!

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 dömperdákó válasza:

Ezt most hogy érted hogy óvatosan az ilyen kérdésekkel?

Talán tartani kell valami fenyegetéstől ha UFO-ról beszélgetünk???

2011. júl. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Erre egy épeszű ember nem válaszol, úgy látszik én is hülye vagyok xD de erre írnom kellett ilyen hülyeséget kérdezni...
2011. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 dömperdákó válasza:

Sok volt nekem a konteo.blog.hu mostanában! :)

Azért ezt megmagyarázhatnád:

"egy UFO ember rablás során rabolták el az idegenek (ez egyébként felsőbb körökben köztudott, csak előlünk titkolják) és valaki kiszivárogtatta. Egyébként óvatosan az ilyen kérdésekkel!"

2011. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 alf válasza:
A Magyarok soha nem verték a delfineket!
2011. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 dömperdákó válasza:
Micsoda poén PFFFFFFFFFFFFFFFFF........
2011. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
milyen kis ostoba vagy.. :)
2011. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 dömperdákó válasza:
Te viszont nemcsak hogy agyatlan vagy de sajnos még humorérzéked sincs! Nehogy valami butaságot csinálj magaddal!
2011. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

dömperdákó: A paprikáscsirkés UFÓ-s fazon csak viccelt... Sok hülye egy rakáson XD

Ha már ennyi buta ork összegyűlt, már csak az a kérdés, hogy a troll merre leledzik...

2011. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 dömperdákó válasza:

Igen sajnos Én is hülye voltam hogy elnéztem ide erre a nívótlan helyre ahol általában a kérdésekre vissza kérdezéssel vagy a másik alázásával válaszolnak!

De sebaj!

Sok sikert a kérdezz majd felelek valami szart játékhoz!

Vicc ez az egész oldal.

2011. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!